Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit késhet a menstruáció...

Mennyit késhet a menstruáció stressztől?

Figyelt kérdés

Telefonos appban vezetem, nem teljesen biztos, hogy a legutóbbi menstruációm kezdetét akkorra tettem, mint ami valójában volt. Az app szerint 2 napja kellett volna megjönnie. Az utóbbi napokban nagyon stresszes voltam, volt egy nehéz vizsgám, ezért folyamatos koffein és kevés alvás...Emiatt hány napot késhet max.? Reménykedem abban, hogy valójában nem is késik, csak az előzőt nem pontosan adtam meg.

Rendszeressen szokott fájni a mellem peteéréskor és menstruáció előtt és közben. Fáj egy kicsit az utóbbi 1-2 napban is. Hányinger, ilyesmi, bármi tünet semmi nem volt. Nem szokott egyébként késni, sőt elég gyakran 1 nappal előbb jön meg.

Terehes nem hiszem, hogy lehetek. Védekezdtünk és biztos, hogy nem szakadt ki.

Kb. hány napot késhet a stressztől? Nektek mennyi volt maximum?



2021. jún. 11. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy nagyon stresszes, lelkibeteg időszakban 15 napot késett. Hozzájárult az is hogy előtte 2 hónap alatt 7 kilót fogytam.
2021. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Engem egyszer egy szakítás viselt meg annyira, hogy két hónap kimaradt. (Terhes nem voltam, jártam nőgyógyásznal.)
2021. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
80%
Egy két hónapos kimaradás nálam is volt már amikor nagyon rottyon voltam.
2021. jún. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy hány napot késhet tőle. Ez egyénenként változó, a saját testedtől, hormonjaidtól, szervezetedtől függ. Nincs két ember a világon, mindenki máshogy reagál a stresszre.
2021. jún. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem elég rendszeres a menstruacióm, de tavaly záróvizsgáztam az egyetemen, jogász képzésen. Annyira izgultam, hogy a ZV napján már 10 napja késett, de amint kijöttem a vizsga után, szinte azonnal megjött! Nem viccelek, egy perc sem telt el.
2021. jún. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld! Nekem meg jött a piros! :D

Hajnalban arra ébredtem, hogy brutálisan faj a hasam. Szokott egyébként is fajni, de ez nagyon durva volt, vissza se tudtam aludni, amég nem hatott a bogyó rá. De legalább biztos, hogy nem vagyok terhes.

4# Úgy értettem mennyi az ameddig nem kell aggódni, hogy valami bajom van.

2021. jún. 12. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A stressz nekem is a szokásosnál erősebb görcsöket okoz :-(
2021. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!