Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a helyemben...

Bevállalnátok a helyemben második babát?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, van már egy kislányom aki hamarosan 4 éves lesz, rengetegszer mondja hogy szeretne kistesót.

A történetem viszont az nem egyszerű,programozott altatásos császárral született meg ő is mert volt egy gerincműtétem és semmilyen más variáció nem lehet. Igazából én szeretnék is meg nem is, rettentő nagy félelem van bennem hogy mivan ha nem ébredek fel akkor mi lesz a kislányommal na meg a másik gyerköccel. Főleg hogy most saját orvos választásra nincs lehetőség sem.

Ti mit tennétek? Kockáztatni? Vagy ha nem, lehet hogy egy életre megbánom?!


2021. jún. 16. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
10-es ha a te dokid van ügyeletben szülhetsz nála. Az szűnt meg, hogy behívják, ha nincs a klinikán.
2021. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

De nincs olyan,hogy a doki magánban is rendel és államiban is.

Nagyon ritka!

2021. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt tapasztalom, hogy ritka lenne államiban és magánban is rendelni. Kapásból 2 név eszembe jut, akikről biztosan tudom, hogy hol dolgoznak magánban és hol az államiban jelenleg is. Az nyilván megszűnt, hogy jársz valakihez magán rendelésre és utána besétálsz szülni a kórházba ahol dolgozik, ha csak nem oda tartozol területileg.


Szerintem én bevállalnám a kistesót, függetlenül attól, hogy általánosságban nem nagyon bízom az orvosokban (sok más területen). Azt gondolom, hogy azért vigyáznának rád, akárki is császározna. De persze ha nem bízol bennük, akkor inkább ne erőltesd.

2021. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor menj magánba ha ennyire fèlsz
2021. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Miért írtad ki újból, egyöntetű választ kaptál? Mit szeretnél még?
2021. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!