Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után hamar teherbe...

Missed ab után hamar teherbe esni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, április 29-én volt sajnos missed abom nem élt a 8 hetes picim, ma reggel pozitívat teszteltem, volt valaki így, ilyen hamar nem lett belőle baj?? nekem doki semmit sem mondott mikor jöttem ki a kórházból annyit mondtak 2 hét tilalom és nem lehet fürödni, mikor Visza mentem a szövettanért csak ide adta a papírt és annyi semmit nem mondott 😏örülök neki nagyon de picit félek nehogy baj legyen :)

2021. jún. 19. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nem lesz baj! Vagy ha lesz is az annyi, hogy még nem volt ideje helyrejönni a méh falának és nem tud ez a terhesség sem megmaradni. Tehát ha megint lesz egy vetélésed akkor ne pánikolj amiatt hogy valami komolyabb baj miatt ment-e el ez a pici is, hanem várjatok utána több hónapot a próbálkozással, legalább 3-4-t akár.

Mindenesetre keress egy másik orvost, mert láthatólag ez a dogi nem volt a helyzet magaslatán, el kellett volna mondania, hogy 2 hónapot várjatok legalább.

2021. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A legújabb szakmai ajánlások szerint nem szükséges várni, sőt a tapasztalatok alapján, ha 3 hónapon belül összejön az újabb terhesség, akkor valamivel nagyobb eséllyel marad meg. Ilyen kis terhesség nem ró akkora terhet a szervezetre. Nyugodtan lehet próbálkozni, ahogy a pár lelkileg készen áll rá. Ezt nőgyógyászok mondják, főleg olyanok, akik néha frissítik az ismereteiket.
2021. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hetes terhesség lett megszakítva, de a doki itt is csak 1 vérzést mondott, hogy várjunk,sajnos azóta nem sikerült csak megint egy missed ott szívhang nem volt. A fiam előtt májusban volt missed, júliba már + volt a tesztem, 2 éves 40+3 nál indította a doki.
2021. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
December elejèn missed ab, februàr elejèb pedig pozitìv teszt. Problèmamentes terhessèg, egèszsèges baba :)
2021. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Március 12én volt a missed ab, 8 hetes üres petezsák miatt, áprilisban megjött, kövi hónapban már nem. Azóta uh is volt, szivhanggal. Nekem a kontrollon 6 hónapot mondott a doki, nem mert vmi olyan gond volt, hanem csakmert 🙄

Örülök hogy nem vártunk addig.

2021. jún. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, én spontán vetéltem, utána az első próbálkozásra terhes lettem, most 37 hetes vagyok, minden rendben van.
2021. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Én 8.éve nem esem azóta teherbe😐
2021. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!