Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a termékeny időszak elej~n...

Ha a termékeny időszak elej~n voltunk együtt a párommal, akkor van esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés

Nekem változó a ciklusom 26 és 29 nap között szokott lenni így a naptár módszerrel nem tudom pontosan, hogy mikor van peteérésem. Na most, utána néztem, hogy kb5-6 napig tart a termékeny időszak. Párommal kB a termékeny időszak legelején voltunk együtt, utána sajnos úgy alakult hogy nem tudtunk együtt lenni.

Kinek sikerült a baba úgy hogy ovuláció előtt pár nappal tudták csak együtt lenni.


(Tudom, hogy valamennyi esély mindig van rá, hisz nem védekezünk. Csak érdekelne.Azt is tudom, hogy van több módszer is ami növelhető az esélyt, de még annyira nem mélyültem bele ezekbe)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 20. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
"Tudom, hogy valamennyi esély mindig van rá, hisz nem védekezünk"
2021. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
A spermiumok akàr 7 napig is életképesek lehetnek a női szaporítószervben. Értelemszerűen minél korábban kerültek be, annál kisebb eséllyel termékenyítik meg a petesejtet, de elviekben van rá esély.
2021. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A netes naptáros termékenységi jelző napok kánikulában érnek, ha tutira akarsz menni, minimum lh tesztet kell csinálni.

Mivel nem védekeztetek, valamennyi esély van rá, de mivel a naptárhoz képest akár napokkal is lehet később-vagy előbb a peteérésed, nem túl sok.

De valamennyi van.

Ovulációs tesztelj

2021. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor kipróbálom a tesztet, hátha ezután sikerül eltalálni a megfelelő "alkalmat". Ha mégsem, akkor addig próbálkozunk, aztán majdcsak sikerül. 🙂
2021. jún. 20. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Öt napot mondanak a legjobb korulmenyek kozott. De realisan nezve 48 óra. Ha minden klappol akkor is egy ciklusban kb 20% az esely a teherbeesesre.

Persze ettol meg osszejohet plane ha nem tudod mikor van ovulaciod.

Sok szerencset!

2021. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2021. jún. 20. 23:43
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én bulbavágva is bármikor teherbe tudlak ejteni.
2021. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves a felajánlásod! JA NEM!
2021. jún. 21. 09:02
 9/11 kcszc válasza:
Mikorra nem várod?
2021. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Még csak most volt a "termékeny időszakom", ezért tettem fel a kérdést, hogy esetleg kinek lett baba úgy hogy csak az elején tudták együtt lenni.

Egyébként bőven van még időm a tesztelési, csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

2021. jún. 21. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!