Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Délutáni teszt...

Mitől lehet? Délutáni teszt halvány pozitív, másnap reggeli negatív?

Figyelt kérdés

Kedden délután teszteltem (5 napja késett ekkor), az nagyon halványan, tényleg alig kivehetően (férjem is látta a második csíkot) de pozitív lett. Ezen felbuzdulva szerda reggel is teszteltem hátha erősebb lesz, de nem, az teljesen negatív lett. :-( De még mindig nem jött meg.

Amúgy lombikos vagyok, most vagyok a beültetés után 18 napon.


2010. aug. 26. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

ugyanolyan márkájú teszt volt?

mert ha az amit a délutániból teszteltél érzékenyebb volt és a reggeli tesztes meg nem annyira érzékeny...


ez lehet.


ha még mindig nem jött meg tesztelj azzal a márkával újra amivel a délutánival lett +


esetleg rossz volt a teszt...


vagy kérhetsz laboros tesztet is / vér, vizelet-

2010. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Két különböző volt, de mindkettő 25-ös érzékenységű.
2010. aug. 26. 11:55
 3/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg ...
2010. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is azt mondom, hogy ugyanazzal a típusúval tesztelj. Még az azonos érzékenységű teszteknél is előfordulhat, hogy az egyik csak később mutatja ki a terhességet. Azt gondolom egyébként, ha volt egy pozitív teszted, még ha halvány is, akkor kicsi a valószínűsége annak, hogy nem vagy terhes :-))) Én drukkolok!!! Üdv, 8 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De tényleg nagyon halvány a pozitív teszt...

És szerintem ennyi idő után már erősnek kellett volna lennie, nem?

Most már nem tesztelek, mert holnap mehetek UH-ra. És ott minden kiderül ugye? Vagyis vagy látnak valamit, vagy nem?

2010. aug. 26. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: az UH-n egyértelműen fog látszani, az meg, hogy mennyire halvány a szervezetben termelődő HCG mennyiségétől függ. Valakinek sokáig nagyon halvány a teszt, mert kevés HCG termelődik. A teszteken is szerepel, hogy nem számít, ha a második csík halványabb, attól az még pozitív!!!
2010. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Uh-n pont, hogy még nem biztos, hogy látszódni fog. Viszont, ha tényleg tudni akarod, akkor ajánlom a vérvételt HCG hormonra, az mutatja ki leghamarabb, ha terhes vagy, mindenképpen ki fogja mutatni, legfeljebb még nagyon kis mennyiség lesz, de a tartományon felül.
2010. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Voltam tegnap UH-n, sajnos nincs baba. Nagyon rossz érzés, ez volt az első beültetés... Csalódott vagyok nagyon, de remélem a következő sikerül. Most abbahagytam minden gyógyszert, gondolom hamarosan megjön.

Így tehát a tesztek negatívak voltak. :-(

2010. aug. 28. 06:23
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Nagyon sajálom :-((( Drukkolok Neked, hogy mihamarabb jó hírekről számolhass be, és a kérdéseidet a terhesség, majd a babák rovatba írhasd be :-) Minden jót, jó egészséget kívánok, és ne izgulj, ahogy látom az ismerőseimnél, valahogy az első beültetés egyiküknek sem jött eddig össze, a legtöbbnek 2.-ra, 3.-ra sikerült csak.
2010. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!