Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjelenik az ovulacios...

Ha megjelenik az ovulacios verzes onnantol mennyi idő a termekenyseg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Azért mert tegnap szexeltetek, mar egyből terhesnek is akarod hinni magad?

Hány kérdés lesz még ezzel kapcsolatban?!

Keress valami hobby-t, ami leköt...

2021. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljetek minél többet ilyenkor. Utána várni a következő mensiig, vagy megjön, vagy nem. Nem lehet konkrét választ adni. Más mindenkinek a szervezete
2021. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a vérzés után ovuláció is következik, nekem mikor volt középidős vérzés, olyankor nem volt ovulációm.
2021. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy van ahogy írja a 3mas. Én is ezért írtam, h másképp működik a szervezete mindenkinek... Ez egy nagyon összetett folyamat. 2es voltam
2021. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hogy hogy nem volt verzeskor ovulaciod?
2021. jún. 25. 12:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem. hiszem egyből terhesnek magam, képzeld! Csak vannak egészségügyi problémáim is reménykedek hogy van peteeresem..
2021. jún. 25. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szokott lenni félidős vérzésem, de kétszer volt, és akkor nem volt ovuláció. Hogy mi okozta, azt nem tudom, de mivel LH teszteltem és hőmérőztem is, biztos hogy nem volt akkor. Szóval ennyiből nem leszel okosabb.
2021. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!