Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Hosszú lesz. HPV elleni...

SOS! Hosszú lesz. HPV elleni oltás után felborult a ciklusom. 28 naposból 45 napos lett. Kezdtem hozzászokni, és elfelejteni, hogy néha mentsruálni is kéne 😃 ?

Figyelt kérdés
3hete lesz, hogy késik (1 hete tűnt fel, mert rettentő ideges, éhes, és fáradt voltam, így teszteltem negatív lett, ráfogtam még a pajzsmirigyre is, mivel voltak azzal is gondjaim, és most várom a jövő hétre az eredményeket) Na de, az első babámmal ezek voltak az első tünetek, ezért nem hagyott nyugodni. Most csináltam újra, nagyon nagyon gyenge, szinte alig látható csík jelent meg. Lehetséges, hogy nagyon korai terhesség? Sikerülhetett így is 45 napos ciklusokkal? Járt valaki így, és végül baba lett ? (Hétfőn doki mindenképp) :)
2021. jún. 26. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hosszu ciklussal nehez teherbeesni de nem lehetetlen. A doki viszont meg nem fog latni semmit. Vagy nenj vervetelre vagy Tesztelj ketnaponta. Sok sikert
2021. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2021. jún. 27. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!