Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok.4 napja...

Lombikos vagyok.4 napja kaptam vissza 2 bogyót.(5 naposakat). Reggeli teszt halvány pozitív,11 napja adtam be az Ovitrellet-t. Ez még a tüszőrepesztő hatása lehet?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 11:16
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le.

Egyébkènt a kérdèsedre vàlaszolva pontosan elmondjàk,hogy mikor mit kell csinálni lombik után,de mi nők ilyenek vagyunk,szeretünk mindent előbb tudni,megtapasztalni.

Másrészt pedig jól esik örülni mások sikerènek főleg, ha hasonló tünetek mellett sikerül teherbe esni.

2021. jún. 27. 14:15
 12/43 anonim ***** válasza:
Hat en drukkolok neked kérdező. Baratnomrol tudom mekkora öröm ez. Pedig nekem is van gyerekem, de ugye az teljesen más 😁😁
2021. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 12-es!:)

Én is mindenkinek tudok örülni,aki körülöttem kismama lett.

2021. jún. 27. 14:25
 14/43 anonim ***** válasza:

A 2 egység 2 Ovitrelle tollat -azaz 2x250 egységet- jelent?


Ha igen, akkor azért még lehet, hogy azt mutatja. Az egy Ovitrelle-re mondják, hogy kb. 10 nap a kiürülési ideje, bár nekem mindig rövidebb idő alatt ürült ki.


Saját tapasztalatom, hogy 5 naposakkal ET+5. napon már mutatta a teszt, amikor sikerült, szóval az sem lehetetlen, hogy ilyen korán babát jelentsen... Drukkolok!


Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor ne tesztelj mostantól naponta, mert nem releváns. Nekem sem erősödött napról napra, ami miatt fel is adtam, hogy biztos csak kémiai; pedig ikrel voltak, 2x is. (12 lombik van mögöttem)

2021. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Igen,2 patront szúrtam.:)


Köszönöm az őszintesègedet.

Igazad van,nem kell itt sűrűn tesztelni,csak tényleg kíváncsi voltam mások véleményére,hogy ki mit tapasztalt az eddigi lombik eljárások során.


Bármi megtörténhet és annak az ellenkezője is.:)

2021. jún. 27. 15:11
 16/43 anonim ***** válasza:
Szia nekem ez 3 lombik ! Sikerült nekem ET + 13 volt vérvétel , 638 vol hcg. és nekem teszt nem mutata még aznap se , ET+14 napon lett teszt pozitív , igaz én csak 1 db 5 naposat kaptam vissza , 10 hetes 😊nagyon szorítok neked de hallottam már olyat is akiknek 5 napon teszt pozi lett
2021. jún. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Gratulálok kedves utolsó!:)

Nekem ET+9.napon már lesz vérvétel,szóval 4 nap múlva okosabb leszek.

Érdekes,hogy ekkora HCG szintet nem érzékel a teszt,de ahány szevezet,annyiféle tünet.:)

Nem vagyunk egyformák.

2021. jún. 28. 07:13
 18/43 A kérdező kommentje:

ET+9.napon 20-as Hcg,a 13. napon 50-es Hcg.A doki mondta,hogy engedjem el ezt a történetet nem sikerült.

Egyèbként a tesztek a kérdésem óta pozitívak,de sajnos nem örülhetek neki.:-(

Pénteken lesz még egy utolsó vérvétel,ha nem megy 100 fölé a hcg,akkor vége az első lombiknak.

2021. júl. 6. 21:26
 19/43 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom 🥺 reméljük legközelebb.
2021. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de mégis bíztató, legközelebb sikerül!
2021. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!