Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel tojásfehérje nyákom...

Ma reggel tojásfehérje nyákom volt es. délelőtt védekezés nélkül voltunk együtt a parommal. Nagy esély lehet a teherbe esesre?

Figyelt kérdés
A ciklusom 16. napjan vagyok es 28 naposak altalaban.
2021. jún. 27. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
50%-50%
2021. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-2 napon belül lesz ovulációd, akkor igen.
2021. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy.
2021. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem úgy van hogy a nyák után par nappal van peteeres?
2021. jún. 27. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyák általában több napig van. Nekem speciel úgy volt, hogy 4-5 napig volt termékeny nyákom, és az utolsó nap után kb 2 nappal volt az ovulációm. Van akinek egyáltalán nincs ilyen nyák, van akinek többször is egy ciklus alatt. Ezeket csak olvastam, nem tapasztaltam. Nálam ez nagykönyv szerint működött. (Azért a múltidő, mert mióta babát várok értelemszerűen nincs ilyen nyákom.)
2021. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha 28 napos a xiklusod akkor inkabb mar tul vagy az ovulacion. Inkabb a 14. 15. napon van a tuszorepedes. Persze ez a nagykonyvi allapot. A nyak nem garancia semmire. Nekem peteeres utan van
2021. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6:

A menstruáció _előtt_ 14 nappal van a peteérés, ami tankönyvi cikkus esetén pont a ciklus 14. napja.

Aki nem használt ovulációs tesztet, az nem tudhatja, hogy mikor van-volt peteérése.


Kérdező: nagy eséllyel most vagy termékeny időszakban, ezért (is) mentél bele felelőtlenül a szexbe.

Most izgulhatsz 2-3 hetet, hogy megjön-e. Mást nem tudsz tenni.

2021. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Hogy érted hogy ezért IS mentem bele a felelőtlen szexbe?

2021. jún. 28. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Vittek a hormonjaid, nem tudtál nemet mondani, pedig tisztában vagy vele, hogy terhes lehetsz.

Vagy máskor is ilyen felelőtlen vagy? Sose használod a fejed?

2021. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!