Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet tojásfehérjés...

Mitől lehet tojásfehérjés folyásom? Babát szeretnénk kb. két hónapja próbálkozunk.

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen tapasztalatom egy hónapban egyszer volt átlátszós ragacsos peteérésre gyanakodtam.

De mostanában sűrűn van szagtalan de krémes fehér vagy tojás fehérjés halvány sárga nagyon picit talán darabos folyásom. Ez normális ?

Vagy lehet ,hogy a sűrűbb együttlét és az hogy nem védekezünk az oka?

Vagy talán fertőzés ?

Túlsúlyos voltam . 25 kg fogytam ha ennek van köze hozza valahogyan ? Talán sűrűbben van peteérésem ?

Pcom van . Már volt egy vetélésem kb 10 évvel ezelőtt most 33 vagyok.



2021. jan. 31. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha darabos, akkor azt érdemes lenne megnézetni. Lehet, hogy csak a fogyás miatt alakult át a hormonális működés és ez nálad teljesen normális. Egyénenként változó a folyás is. Mivel ez egy új jelenség, szerintem egy vizsgálatot megérne, nehogy pl. Candida gomba legyen vagy baktérium. A darabos folyást úgy tudom gyakran okozza gomba, míg a sárgás/zöldes folyást bakteriális fertőzés. Remélhetőleg nálad nem erről van szó, ha egyéb tünet nincs. Nézesd meg szerintem.
2021. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!