Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Lh teszten mindig ott kell...

Az Lh teszten mindig ott kell lenni a második csíknak is?

Figyelt kérdés

Nem csináltam még soha ilyen tesztet. Ma-holnap kellene megjönni a menstruációmnak, már van is egy kis alhasi fájdalom. Tehát a menstruációm után szeretnék elkezdeni tesztelni. Ma csak úgy kíváncsiságból kipróbáltam egyet hogy hogy is működik. Ne kövezzetek meg ezért soha nem használtam semmilyen tesztet. Meg jelent egy nagyon halvány második csík, szinte egy időben az első kontroll csíkkal.Ennek kell majd erősödni közép időben? Csak én azt hittem, hogy a negatív teszt az full fehér,mármint hogy egy csík jelenik meg.

Tudnátok segíteni? 🙈



2021. jún. 29. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lh mindig van a szervezetben, és a peteérés idejében van a legtöbb, akkor lesz pozitív a teszt. Ezért is van az, hogy csak az számít pozitív lh tesztnek, amikor a 2 csík minimum azonos erősségű. Viszont sokszor nehéz elkapni az lh csúcsot, és sokan azt hiszik lecsúsztak vagy épp nem is volt peteérésük abban a hónapban. Szóval ha elkezdesz tesztelni jövő hónapban, és esetleg nem lesz egyforma csíkos a teszted, mert pont lecsúsztál az lh csúcsról, akkor a legerősebb csíkú tesztet vedd majd alapul az lh csúcs napjának.
2021. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostmár így tiszta, köszönöm szépen! 😊
2021. jún. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!