Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszten a második csíknak...

A teszten a második csíknak is azonnal ki kell jönni, vagy kb 5-6 perc belefér?

Figyelt kérdés
Akárhányat csinálok, nem jön ki egyből a második csík, viszon jó 5 perc múlva mind nagyon halvány pozítív. (A mensi 3 napja késik)
2014. okt. 18. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudsz képet feltenni? Milyen teszt? Ha a leolvasási időn túl van nem biztos, hogy pozitív. Olvasd el a használati utasítást.
2014. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg már többektől hallottam, hogy sokkal később jött ki, mégis volt baba. A teszten a hcg-től lesz 2. csík, ami csak akkor van, ha terhes vagy. Az időt a gyártók csak a saját maguk védése miatt írják rá, mert általában ennyi idő alatt kijön a második csík. De van hogy csak később, mégis pozitív. Ha a csík más helyen van, vagy nem piros, rózsaszínes színű, hanem pl szürke, na akkor hibás a teszt. De pár nap múlva csinálhatsz újat, ha nem hiszel neki. Hányadik napon teszteltél? Képet tudsz felrakni?
2014. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is csak kb 5-7 perc múlva látszódott a második csík, és akkor is csak nagyon halványan. De pozitív volt, mert most vagyok 38 hetes terhes:)

X-epil tesztet hasznaltam.

2014. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. minden tesztre az van írva (legalább is amivel öszefutottam), hogy 10 perc után vagy száradás után nem értékelhető az eredmény. Szerintem 5 perc még bőven ok. Egyébként is ha több teszt is ezt produkálta, akkor az tényleg pozitív. Pár nap múlva már biztos hamar kijön a csík.
2014. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!