Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a második babája...

Akinek a második babája nehezen jött össze, annak mennyi idő után sikerült a kistesó? Mi volt a "probléma" hogy nehéz és sikerült?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Fiunk az első hónapban összejött.

A második babának 5 hónap kellett, ő nem maradt velünk, foggalma sincs senkinek mi volt a baj.

Most pedig 4 hónap után sikerült.

2021. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Kisfiunk 6.hónapban sikerült. Utána 3 év próbálkozás után sikerült spontán teherbeesni. Voltunk kivizsgáláson,minden rendben volt mindkettőnél. Ovuteszt minden hónapban, plusz hőgörbe. Mindig volt ovuláció, csak a petesejt minősége nem volt megfelelő. 28+6hkm
2021. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az 1. elsőre, a második 1 év után, a 3. 6 év próbálkozás után
2021. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
1. gyerek elsőre, 2 év múlva 2 sikertelen terhesség 3 hónap különbséggel. Igt-Ir miatt gyógyszert szedtem, 3. hónapban sikerült, 13 hetes.
2021. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az őszinte válaszokat! Mende kinek ment a zöld pipa! Gratulálok mindenkinek a kistesó hoz és jó egészséget kívánok!

Nekem a 3. hónapban sikerült a kisfiam. Szinte biztos voltam a peteérésem én, elég jól jelezte a testem. Most viszont elbizonytalanodtam az időzítésekben, mert egy picit megváltozott a dolog mióta szültem, újra meg kell ismernem a testemet. Igaz még csak 4. hónapja próbálkozunk.

Csak kíváncsi lettem, hogy kinek mi az oka a kistesó "késésének". Hog őszinte legyek, azt hittem hogy az első után a második tuti pik pak összejön, de még várat magára, egy picit túl is izgultam az is igaz.

2021. júl. 1. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Az első 2. hónapban, a másodikra fél éve várunk, de az az igazság, hogy a mostani hónap volt az első esélyes, mert ez az első ciklusom, előtte nem jött meg. Most viszont biztos voltam benne, ovi teszt pozitív, jelzett is a testem..igaz kicsit korainak tartottam de a teszt is igazolta. A teszt negatív és nem jött még meg... Elvileg egy hete kellett volna.
2021. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szurkolok utolsó! Nekem ma magjött☹️
2021. júl. 2. 11:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :) Én is neked, hogy sikeres legyen a következő hónap!!
2021. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Képzeld, tegnap teszteltem egy halvány pozitívat. :) Úgy néz ki, hogy jóval később lehetett az ovu. Pár nap múlva tesztelek egy újat, remélem az már jóval erősebb lesz és akkor meg is nyugodhatok kicsit.

#6

2021. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jaj de jó!! 😊

Nálam az első babámnál, meg jóval hamarabb volt az ovum valószínűleg, mert kB egy héttel a nem várt előtt extra halvány volt a második csík, el sem hittem, úgy voltam vele, hogy nem jó a teszt🤣


Mindenesetre halkan gratulálok neked!! 😊

2021. júl. 4. 15:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!