Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ez a Facelle teszt mikor...

Ha ez a Facelle teszt mikor néztem időn belül negatív volt akkor most már ezt felejtsem el ugye?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 2. 13:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Lehet az is probléma? :/
2021. júl. 2. 14:55
 12/14 anonim ***** válasza:
A leírt tünetek alapján, ha terhesség okozná, már teljesen egyértelmű pozit teszteltél volna. Azóta pedig csináltál még tesztet ami negatív. Ritkán előfordul, hogy időn túli pozitív teszt valósat mutat, de akkor egyrészt nem várt előtt tesztel korán az illető, másrészt már másnap időn belül is pozit tesztel az illető. Tehát, te nem vagy terhes. A facelle pedig egy érzékeny teszt, ezért gyakran látni rajta a reagens helyét, vagy azt, hogy valami bizony elindult, aztán mégse lesz belőle semmi. De időn túl alapvetően egy teszt sem értékelhető, hiszen lehetnek rajta ilyen csíkok. Én negatívnak venném, amíg nem jön meg két naponta tesztelnék egy hétig. Ha akkor is negatív, akkor biztos, hogy nincs terhesség. Késni meg késhet akármitől.
2021. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
10 dpon teszteltem.És stresszelek nagyon :(
2021. júl. 2. 19:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne tesztelj ilyen hamar, saját magadnak okozol csalódást. Tudom milyen nehéz kivárni, de amíg nem késik 1-2 napot, addig ne tesztelj. (Hacsak az orvos nem utasít másképp.)
2021. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!