Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ki a legjobb...

Marie9 kérdése:

Szerintetek ki a legjobb nőgyógyász Gyöngyösön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!2009-ben szültem Dr Fehér andrásnál sajnos ő elment Jászberénybe. Nem tudom ki lenne jó választás helyette.

Előre is köszönöm!


2010. aug. 26. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
hehe én Fehérnél születtem , többször is találkoztam vele de nem ismert meg...:D
2010. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Horváth doktor. Ő most ment át Hatvanból.
2010. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Helló

Köszönöm a gyors hozzászólást!Dr Fehér nagyon hangulat ember. Nem panaszkodhatom mert bármit kértem mindig segített. A terhességem alatt korházban voltam párszor és még arra is figyelt melyik szobában legyek elhelyezve. Szülés alatt végig ott volt mellettem. Viszont volt olyan is hogy inkáb oda sem mentem hozzá! Egyépként nekem is szimpatikus Horváth dr-úr.

2010. aug. 27. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!