Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki a legjobb és legmegbizhatob...

Ki a legjobb és legmegbizhatobb nőgyogyász Győrben?

Figyelt kérdés
mert még sohase voltam nőgyogyásznál és nagyon szeretnénk babát és szeretném kivizsgáltatni magam hogy egyáltalán lehet e gyermekünk.meg esetleg ha tudnátok olyan orvost is ajánlani aki a páromat is meg nézné hogy neki is minden rendben van e.tudom ez a kérdés nem ide tartozik csak gondoltam meg probálom ezt is megkérdezni.miota együtt vagyok a párommal azota késik lehet hogy csak az idegeségtöl,de azota hányingerem van egyfolytában és elég sokszor ehetnékem van meg éjszakánként egyfolytában kikell mennem pisilni.elöre is köszönöm ha segitetek:)
2008. okt. 19. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nemrég dr.Papp Zsoltot ajánlották, sok jót hallottam róla. De én kapuvári vagyok így nem tudom, megadom az elérhetőségét! Úgy tudom magánrendelései vannak.


Magánrendelések:


Győr, Lajta u. 34. /Kamilla Gyógyszertár, Marcalváros I-en/

Hétfő, szerda: 16-19 óra

Bejelentkezés rendelési napon: 14-20 óra

Tel: 96/428-423 / 1-es mellék



Bábolna, Ifjusági lakótelep 2/4

Csütörtök:16-17 óra

Mobil:06-30/9897-870


Munkahelye

Petz Aladár Megyei Kórház

9024 Győr, Magyar u. 8.

Tel.: 96/418-244



Üdv: 28 hetes kismama

2008. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!