Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? November...

Terhes lehetek? November 16-án megjött, viszont aznap el is múlt.

Figyelt kérdés

november 16án megjött..., viszont az nap el is múlt. rá egy hétre 21-én megjött rendesen, ekkor kezdtem el a fogamzásgátlóm, (ténylegesen életemben először kezdtem szedni az első levéllel) a mensim 4 napig tartott csak. (állítólag a gyógyszer csökkenti a napokat, és a mennyiséget) most fáj a hasam, a derekam és feszülnek a melleim (ezek is mellékhatások?). A barátommal általában megszakítással voltunk együtt. Terhes lehetek? Semmi más tünet nincs...

októberben 40 napra jött, és rendesen szokásos időtartamig tartott, és szokásos mennyiség volt.


2008. dec. 8. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem csak a hormonok a tabletta miatt, de amikor megkéne jönni nem jön meg akkor csinálj tsztet.
2008. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!