Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptató anyukák utalhatnak...

Szoptató anyukák utalhatnak ezek a tünetek terhességre?

Figyelt kérdés
Pár napja furcsán ég a mellbimbóm amikor szoptatok, pedig nem fogja erősebben a baba, gyakran kell pisilnem és rossz a közérzetem, fáradt vagyok. Tudom, hogy a teszt lenne a legegyszerűbb, de most nem tudom megoldani.
2010. aug. 26. 23:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Anyóséknál vagyunk még pár napig nem tudok észrevétlen elsurranni, és egyenőre nem akarnám még bevonni. Voltak valakinek hasonló tünetei és babás volt? Még nem jött meg a szülés után, így nem tudom nem várni...
2010. aug. 26. 23:55
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha még nem jött meg a mensid akkor peteérésed sincs.Amúgy is szoptatás valamilyen szinten védettséget ad.A mellbimbók égése nem lehet felázás a baba nyelvétől?Tudid a babók nyelve olyan mint a smirgli:))

Szerintem nincs baj,de ha hazamentél csinálj egy tesztet.


Üdv:35 hetes pocis és 3 csemetés anyuci.

2010. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy halottam, hogy attól még, hogy nem jött meg újra mesid, lehetsz terhes! Ezért javaslatos, hogy kifejezetten szoptatás idejére való fogamzásgátlót szedjen az ember.

A legtutibb, ha hazaértek veszel egy tesztet!

Van 2 jóbarátunk, testvérek és 11 hónap a korkülönbség közöttük...

2010. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Igen valóban úgy van ahogy a második írta,van kifejezetten szoptató anyáknak kitalált fogigátló.

De a kérdezőnek még nem jött meg szülés óta,tehát nincs még peteérése.(de bármi lehetséges)

A teszt biztosat mondd majd.

2010. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
7 hós a fiam és nem akartam fogamzásgátlót szedni. Az ember annyi mindenre figyel, amikor babát vár, szerintem az is természetellenes, hogy miután megszületett hormonokkal tunningolt tejen cseperedjen egy fiúgyerek...inkább legyen a tesó ha becsúszik. Bár az időpontok mellette szólnak, aug 07-én voltunk együtt védekezés nélkül, előtte, utána mindig tettünk ellene. Egy hét múlva biztosat tudok, majd megírom. Volt még valaki hasonló helyzetben?
2010. aug. 27. 15:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lehet,hogy most vagyok ilyen helyzetben ;)

Most volt 5 hónapos a kisfiam,és sajnos egy hónapja már nem tudom szoptatni.Azóta még nem jött meg!

Mi kb azóta nem védekezünk,szeretnénk,ha a tesók között kicsi lenne a korkülönbség!


Egyébként,ezt a többieknek is írom,igenis teherbe lehet esni akkor is,mielőtt az első mensi megjönne!

Ugyanis a szoptatás utáni legelső mensest éppúgy megelőzi a peteérés,mint a többinél!

És ha neked volt peteérésed,és utána megjönne az első menses,de közben terhes lettél,akkor nem jön meg a menses!


Én sem tudom mihez számítani a tesztet,hiszen még nem volt mensim,úgyhogy én jövő héten pénteken tesztelek!

Aznap megyek leánybúcsúra :P


Remélem kibírom addig! :)


Te mikor tesztelsz?Megírod,hogy mi lett az eredmény?

2010. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja,utolsó vagyok!


A tüneteim pont azok,mint az előző terhességemnél.

Nagyon fáradékony vagyok,ingerlékeny,de ami miatt biztosan sejtem,hogy mindig szokott lenni bizonyos mennyiségű folyásom.De tavaly,mikor terhes lettem,olyan száraz voltam,mint a sivatag! És most pont ugyanez a helyzet! :)

2010. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd írjátok meg, hogy mi lett az eredményetek :)
2010. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én mindenképp írok,de a kérdező eltűnt... :(
2010. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hahó újra! Örülök hogy az érzéssel nem vagyok egyedül!Bocsi hogy nem jelentkeztem. Nem tudok minden nap netezni, mint említettem anyósnál dekkolok a csemetével amíg a férjem otthon felújít ezt-azt meg kifest. Jól halad úgy néz ki szerdán mehetünk haza csütörtökön vagy pénteken tudok tesztelni. Egy kicsit elbizonytalanodtam már nem érzem olyan élesen a tüneteimet, de majd a teszt mindenre fényt derít! Veletek mi újság?
2010. aug. 30. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!