Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhatnak a tüneteim terhessé...

Utalhatnak a tüneteim terhességre? Ma reggeli hőm 37 volt, fokozatosan emelkedett, mégis inkább lázas érzésem van, pedig most 37,2 mértem,ráz a hideg és szúr a szemem.

Figyelt kérdés
A melleim ma hirtelen érzékennyé véltak,néha fájt is,a méhemben furcs nyomást érzem és van folyásom,nem átlátszó kissé inkább sűrűbb,de nem sok.Ami fura hogy kb.1,5-2 hete du.17-18 óra körül iszonyatos fáradság tör rám.Igazából a 22.napon vagyok és 28 naposak a ciklusaim.Pé-em 9-10-én volt,hajráztunk is. ????? :)Várom válaszaitokat,köszönöm.
2009. márc. 18. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenkor még nem lehet semmi biztosat kijelenteni.

2009. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég babagyanus a szitu
2009. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén zenész!

Nekem is korai pém volt a ciklus 11.napján(10-én), melleim vasárnap óta feszülnek, és a mellbimbóim megnőttek és mirígysek, az alhasam feszít nekem is, és krémes folyásom van 2napja.

Szurkolok!

Mikor tesztelsz?

2009. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt gondolom most elmegyek és veszek tesztet,annyira kiváncsi vagyok.A ma reggeli hém is 37 fok volt,remélem ez jó jel,kicsi krémes folyás most is volt.Viszont a melleim most nem olyan érzékenyek mint tegnap,csak nyomásra.Majd megírom a teszt eredményét!Szorítsatok,én meg szorítok nektek!:)
2009. márc. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!