Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt 4nappal beágyazó...

Menzesz előtt 4nappal beágyazódás?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek olyan hogy 4nappal a várt menzesz előtt 1-2csepp barna folyása volt és utána semmi?

Lehet a beágyazódástól, vagy inkább hormonprobléma?


2021. júl. 7. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.

figyelted a peteérésedet, mikor volt?

nekem az első gyermekemnél nem volt teljesen pontos a ciklusom, illetve már 9 éve volt, így nem tudom pontosan hány nappal a nemvárt előtt de jött egy sötétvörös vagy barna csepp. és ennyi, utána nem jött meg.

biztosra még nem lehet mondani neked sem, várj pár napot, tesztelj és ha negatív, akkor esetleg orvost kérdezd meg :)

2021. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen mindig figyelem, általában a 14.napon szokott lenni, de most a 16.napon volt tojásfehérjés állagú váladékom.

Abból figyelem mindig hogy mikor van peteérésem.

Csak az volt furcsa nekem hogy reggel 1-2csepp barna és ennyi azóta semmi, a derekam fáj csak.

Bár annyira nem reménykedek, mert sajnos mindig megjön általában :(

2021. júl. 7. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

ez még bármi lehet, de nagyon ritkán nekem is kezdődött úgy, hogy barnáztam, viszont akkor másnap megjött :) nem tudom mivel lehetett összefüggésben. vérképem jó

szorítok, hogy baba legyen :)

2021. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem jött meg ma sem és a derekam iszonyatosan fájt.

Nem birtam ki vettem tesztet és megcsinaltam.

Olyan mintha halványan lenne rajt valami.

2021. júl. 8. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudsz képet csatolni?
2021. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!