Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, tesztek negatív...

5 napja késik, tesztek negatívak. Szerintetek kimutatná már? Nem akarok babát.

Figyelt kérdés

Előző menzeszem aug. 14 volt, aug. 28án voltunk együtt, szeptember másodikától három napon át barnáztam, aztán az elmúlt.

Most szept. 14-én kellett volna megjönnie, de semmi, néha görcsölök, konkrét tüneteim nincsenek.

Szombat délután csináltam egy tesztet (x-epil tesztcsík), full negatív lett.

Tegnap reggeli vizeletből még egyet, ugyanolyan fajtájút, az is teljesen negatív.

Szerintetek már kimutatná biztosan?



2018. szept. 18. 20:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és 22 éves nő vagyok még mielőtt bárki nekem esne és tinilánynak nézne...
2018. szept. 18. 20:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Hétvégén tesztelj újra.
2018. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fogok ha addig nem jön, de ilyenkor már ki szokták mutatni a tesztek? Tapasztalat?
2018. szept. 18. 20:25
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Hogyan védekeztetek? Vagy egyátalán nem?

Sanszos, hogy terhes vagy én két nap múlva csinálnék új tesztet reggel. Lehetőleg 10es érzékenységűt kérj a patikában.

2018. szept. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

"Sanszos, hogy terhes vagy"


Szerintem a NEM szó kimaradt.


Sanszos, hogy NEM vagy terhes.



Bárhogy is voltak együtt, legnagyobb esélye mindig annak van, hogy nem sikerült teherbe esni sajnos. Még ha mindent a legjobban időzítenek akkor is csak 20% esély van.

2018. szept. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg ha ennyit késik menj el orvoshoz. Vérvétellel már egyértelműen megmondják terhes vagy e. Meg esetleg az is kiderül miért nem jött meg időben. Nekem volt ilyen. Barnázás, fájdalmak, nem jött meg. Progeszteron gyógyszerrel hozta meg az orvos. Alacsony a progeszterinem, plusz cisztám volt. Nekem ezek okozták akkor. De mindenképp orvosnak kellene látnia téged. Kár stresszelni magad még napokig, vagy tovább tesztekkel. A vérvétel egyértelmű...
2018. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan várj meg pár napot. Eszembe sem jutna orvoshoz futni néhány nap késés miatt.
2018. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet a teszt ki se mutatja terheseget mert kicsi a gyerek 2het mulva csin tesztet
2018. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 momoka 2002 ***** válasza:
Ha csak 28.-an voltatok egyutt,es akkor volt ovulaciod (ha tudod a pontos idopontjat)akkor a teszt mar reg kimutatta volna. Azota 21 nap eltelt. A teszt altalaban ovu utan 14 nappal kimutatja. Ha kesobb is voltatok egyutt esetleg kesobb volt ovud akkor meg van ra esej. Ha szabalyosak a ciklusaid 5 napja kesik 15. Kellett volna megjonnie? 32 napos ciklusaid vannak? Akkor az ovud 1.-je korul volt. Szerintem kesobb volt ovud.
2018. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Augusztus 28 voltunk csak együtt!!!
2018. szept. 19. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!