Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

6 napja késik a menstruációm, eddig napra pontos volt (néha azért megesett hogy előbb vagy később jött meg pár nappal)


Az előző menzeszem óta 1x voltam férfival, védekeztünk óvszerrel és ellenőriztük az akció után.


Kicsivel több mint 1 hete megváltozott a szagom odalent és néha fáj az alhasam, de megjön érzésem nincs.


Aggódnom kellene? Vagy várjak még? Tanácstalan vagyok.


2021. júl. 11. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés az esély terhességre.
2021. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de azért bennem van a félsz.
2021. júl. 11. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj ha látod, hogy negatív lehet meg is jön, én képes vagyok a stresszel kitolni
2021. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem akarsz egy 400 forintos tesztet venni a dm-ben?
2021. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 de nem stresszeltem ezen. Már 3 napja késett mire egyáltalán feltűnt hogy amúgy késik, tehát előtte eszembe sem jutott azon parázni hogy terhes lennék. Volt hogy idegeskedtem rajta, de olyankor sem késett.
2021. júl. 11. 15:02
 6/6 A kérdező kommentje:
végül is megjött 😅
2021. júl. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!