Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvan az esély...

Szerintetek megvan az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtünk, első menet gumival a másodikat gumi nélkül vittük végbe 😅 Azóta folyamatosan fáj az alhasam olyan mintha mensim lenne csak az erősség nem ugyanaz (sőt nem is mondanám fájdalomnak inkább csak kellemetlen), de lehet, hogy ezt már beképzelem.

17 éves vagyok előttem 2 év iskola és egyetem, a szüleim konzervatívak. Legyetek szívesek aki tudja, hogy vannak- e hamarábbi előjelei az mondja meg. Még az 1 hét sem telt le szóval tesztet még nem fogok csinálni, de a mensimig 2 hét van, megőszülök addig.



2021. jún. 9. 19:03
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%
Csak a kérdést olvastam és az első mondatot. Aki azt kérdezi hogy lehet-terhes, arra a válasz mindig igen lesz. Imádkozz vagy nem tudom.
2021. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
75%
Ha az elsőnél elélvezett, elég nagy rá az esély mert a húgycsőben maradhattak a spermiumok, ami a második menetnél konkrétan a méhszájadig jutott. :)
2021. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
96%

Gumi nélkül szexeltetek. Az oké. De benned ment el? Ha igen, akkor nagy rá az esély. Ha nem, akkor is van esélye de kisebb.

Elvileg az ovuláció és az előtti nap a termékeny egy nő, de a sperma elélhet pár napot a méhben. Szóval az sem fix.

2021. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
2/2 nem emlékszem 100-osan, de ha igen akkor elment pisilni.
2021. jún. 9. 19:08
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes, de 1 hét után nem lesznek terhességi tüneteid.
2021. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
3/5 éppen közepes volt a naptáram szerint:(
2021. jún. 9. 19:09
 7/50 A kérdező kommentje:
Na jó, ezt buktam szerintem akkor 😆 ez egy jel 😆
2021. jún. 9. 19:12
 8/50 anonim ***** válasza:
94%

Az kínos. Ha nem volt 3 napja lehet el kéne gyorsan szaladni egy esemény utániért. Még mindig jobb mint az abortusz. Persze csak ha nem akarjátok megtartani.

De persze így sem 100% hogy teherbe estél.

2021. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
9/9 mi nem volt 3 napja? Nem szedhetek hormonális tablettákat:)
2021. jún. 9. 19:13
 10/50 anonim ***** válasza:
79%

Csillagvirág, a második menetél a húgycső tele volt friss, finom izé... örökítőanyaggal, amit szex közben a gátizom öszsehúzódása szépen ki s préselt belőle pont oda ahova az evolució kitalálta (a méhszáj közelébe).

Ennyi "tünetből" egy nőgyógyász professzor sem mondja viszont meg hogy terhes vagy-e. Igazából a fentiek miatt benne van a pakliban. Szóval az esemény után 3 héttel vegyél szépen egy tesztet és nézd meg mit mutat. Lehet megúszod, de ha két csík lesz rajta akkor bizony ezt beszívtad.

2021. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!