Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan oldjátok meg a reggeli...

Hogyan oldjátok meg a reggeli hőmérséklet mérését, ha már van egy gyerkőc?

Figyelt kérdés

Nálunk nem akar összejönni a kistesó. Most a nőgyógyász azt mondta mérjem az ébredési hőt. De a 17 hónapos kisfiam hajnalban 5-6 fele ébred egyszer, akkor tápszert kap és visszaalszik 8-9-ig. Mikor kellene mérnem a hőt? Mert reggel nem biztos, hogy eltelik 3 óra alvással és az már különben sem olyan pihentető alvás. Hajnalban kellene mérnem? Csak akkor meg sirdogál a fiam, amíg én méregetek?

Járt már valaki hasonló cipőben?

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 27. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Én akkor mérem, mikor felkel. Számba be a hőmérő, és kész. 5 percig mérem hg-ossal, nem hiszem, hogy ennyi idő alatt bekavar az eredménybe az, hogy nem fekszem az ágyban. Én éjjel mindig is gyakran ébredtem, rossz alvó vagyok, ennek ellenére gyönyörű görbéim voltak mindig is. Mi is ettől a hónaptól próbálkozunk tesóval.
2010. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hajnali 5 körül ébred a fiam, akkor magam mellé veszem és megszoptatom, majd 6.30-7.00 körül ébred a hugával együtt (ikrek).

A reggeli ébredéskor mérem a hőmet, lényegtelen, hogy előtte 1,5-2 órával egy rövid időre ki is kellett kelnem az ágyból. A görbém így is jó.

Mi is mostantól próbálkozunk a tesóval. Sok sikert Nektek is! :)

2010. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor megpróbálom reggel.

Sok sikert mindenkinek!

2010. aug. 27. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!