Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus második felében a...

A ciklus második felében a napközbeni hőmérséklet is magas, vagy csak a reggeli?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A napközbeni is magasabb lehet, mivel a reggelihez képest napközben emelkedik a hő, de görbézéshez az ébredésit kell figyelni. (Vagyis nem kelhetsz ki az ágyból, analóg hőmérővel méred, és nagyjából uabban az időpontban, szájban, vagy végbélben vagy hüvelyben, és előtte legalább 3 órát nyugvó helyzetben kell lenni)
2011. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogyan kell hőmérőzni, csak arra voltam kíváncsi, hogy nap közben is magas e ilyenkor. És kb. mennyire magas? Ha babás az ember el kell érnie a 37-et? Ez nem törvényszerű ugye.?
2011. jan. 11. 14:58
 3/6 Macimanó82 ***** válasza:
szia:) persze hogy nem az de azt olvastam sok helyen hogy a tüszőrepedés után ha megfogant a baba egész a beágyazódásik felkúszik 37 re és ha ott is marad akkor van baba:) De ha neked az alap hőd alacsony akkor már 36.7 36.8 nál is jót jelent:) nekem 2 nap van a nem vártig a reggeli hőm 37.1 a napközbeni 37.7
2011. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Az, hogy 37-nek kell lenni ha babás az ember, és hogy beágyazódáskor kell 37-nek lenni, hát tömören: hülyeség.


Az ovulációkor megemelkedett hőmérséklet ha marad, akkor abból már lehet baba, de ha amúgy nincsenek terhességre utaló tünetek, akkor a kimaradt menstruáció jelzi, hogy baba van.

A hőmérsékletből ezt nem lehet leolvasni.


Mindkét gyermekemnél hőmérőztem, 36,3 nálam már megemelkedettnek számít, és 36,7 fölé nem ment a hőm sosem (már ameddig még mértem :o)

2011. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom mérni a reggeli hőmet, mert mindig hajnalban érik rám a pisilhetnék, így...

Csak néha azért mérek egyet-egyet, de tudom így aztán semmit sem ér. Napközben most 36,7-36,8 de nekem az alaphőm is 36,4-36,4, úgyhogy gondolom ez kevés, ami most van. :s

2011. jan. 11. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor mérd hajnalban a pisilés előtt, az is teljesen jó!

Én is 4-kor mérem, mert olyankor szopizik utána a babám... :o)

2011. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!