Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már úgy hogy az...

Kinek volt már úgy hogy az ovu teszt nem mutatott pozitivitást, de mégis volt peteérése és baba is lett belőle?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem így volt, de nem jelenti azt, hogy nálad is így lesz.
2021. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt pozitív ovu tesztem, mègis teherbe estem :)
2021. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem sajna egyáltalán nem is akar erősödni🥺
2021. júl. 15. 10:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt soha pozitív, mégis itt rosszalkodik a lányom.
2021. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen erősségűt használsz?

Nekem a 20-25 alig erősödött a 15 jól látható +, már lehet kapni 10 est is.

25 használtam volt, hogy egész hóba fehér maradt, szaladtam dokihoz uhán követtük, szépen látszott van ovum, akkor váltottam érzékenyebbre.

2021. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha pozitív ovu tesztem. Elég hamar hagytam is a ..csába, hogy ez egy baromság. Főleg mivel a 21. napi progeszteron szintem egyértelműen mutatta, hogy van rendes peteérésem. Terhes is maradtam az első próbálkozásnál.
2021. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gábriel 30mlu/ml.

Nem igazán értek hozzá, most vagyok az első tesztelő hónapban 14.cn. Csak furcsállom hogy egyáltalán nem erősödik, pedig már jelentkeznek az ovu előtti tünetek😟

De lehet hogy kipróbálom majd egy másik fajtát.

A dokival még egy picit várok, addig próbálkozunk a babóval.


Örülök neki hogy azért még így is még adatik a csoda, hogy a teszt nem mutatja ki, köszönöm szépen a válaszokat! 😊

2021. júl. 15. 16:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok no 30 as az nekem full fehér maradna.

[link]

15 és 20 as


[link]

Innen rendelem olcsó és jó 2 nap és hozzák is

2021. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszike a segítséget utolsó 🙂

Ma elkezdett erősödni, 2 fajta tesztet is csináltam, hátha megindult valami, kíváncsi vagyok a holnapra

Tudom, a délutáni órákban kellene tesztelni, de már a legelső is délelőtt csináltam és hát már most úgy folytattam a többit is.(nam igazán olvastam ennek utána, majd csak később) De a következő ciklusban már délutánonként fogok tesztelni.

2021. júl. 16. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok én amikor alig erősödött reggeli elsőből csináltam, duhből😁 szép pozitív lett, gondoltam úgy sem számít mert reggeli.

De számított, akkor sikerült a fiam aki már 2 is elmúlt.

2021. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!