Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek ciszta okozhat...

Petefészek ciszta okozhat ugyanolyan tüneteket (mensi elmaradása, mellfájdalom, hányinger), mint a terhesség?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, velem pont az előző ciklusban fordult elő... :(

Uh-n derült ki, hogy nem volt tüszőrepedésem (pedig volt ovu fájdalom), az pedig cisztává alakult.

2010. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem igen! Nekem is hányingerem van, a mensim is össze-vissza jön meg.. jövő héten megyek magán nőgyogyihoz.. annyit már tudok, (Sztk-s vizsgálatból) h a méhnyakam hátra van hajolva, ami eddig nem volt.. :)
2010. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen!!!
2010. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mellérzékenységet is? Annyira rossz mikor valami hozzá ér.
2010. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem eddig mindig pontosan 28-29 napra jött meg, ebben a hónapban késik, már 7.napja. Az eddigi terhességi tesztjeim sajnos negatívak. Azért gondolom, hogy nem a terhesség okozza a tünetemet, hanem mondjuk egy ciszta...
2010. aug. 29. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, vagy éppen nem egy ciszta hanem egy mensi előtt pár nappal létrejött babóka okozza! Ne gondolj cisztára..nekem volt cisztám és semmiféle olyan tünetet nem okozott ami neked van..és ciszta mellett lettem babás is..
2010. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a magas prolaktin szint okoz mellfájdalmat, mensikésést, amit komolyan kell venni. Szinte minden ciklus félidejétől már erősen feszült a mellem, amit sosem értettem és titkon bíztam benne, hogy talán baba miatt van, de nem. Egy alapos vérvétel kimutatta, hogy a rosszulléteim, az erős mellfájdalom, mellfeszülés mind a magas hormontermelődés miatt van. Keress fel szakorvost és kérd ki a véleményét, mert mindenki más, a szervezetünk másként reagál. Én sokáig csak vártam, de nem kellett volna. Egy megfelelő endokrinológiai vizsgálat után látható lesz, ha a hormonok okozzák a mellfeszülést, rosszullétet! Üdv, C.
2010. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21. napon voltam hormonvizsgálaton (csütörtökön) a laborban, majd 2 hét múlva lesz kész. Megvan duzzadva a mellem, és ennyire még soha nem fájt.
2010. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem csak feltétlenül a ciszta okoz ilyen tüneteket. De minden képpen érdemes nõgyógyászhoz menni! Az ilyesmivel nem szabad viccelni.

Én a tegnap voltam életemben elõször dokihoz. Mostanában sokat késett a menzeszem, ha pedig jött hetekig pecsételtem, majd aztán 2 v 3 napot volt az is kevés vérzéssel, meg duzzadtak és fàjtak a melleim, a hasamról nem is beszèlve, pattanásos volt az arcom mensi elõtt ès a petefészkem is fájdogált.

Kiderült h a hormonjaim nem mûködnek megfelelõen, a bal petefészkem meg van keményeddel ès nincs ill elmarad az ovum.

2013. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!