Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez az iszonyatos...

Mitől lehet ez az iszonyatos mellfájdalom? Hozzáérni sem tudok, hason feküdni sem. Terhesség jele lehet ez? Tudom, hogy mindenkinél más, de ilyen még sosem volt, még zuhanyzás közben sem tudok hozzáérni.

Figyelt kérdés

Hétfőn kellene megjönnie, ma volt egy pötty barnázás, olyan tojásfehérje-szerű valamiben, amikor pisiltem, de nem ilyen szokott lenni, mielőtt megjön. Ez mi? Olvastam, hogy beágyazódáskor van hasonló.

Hányingerem is van napok óta, de nincs semmi gyakran pisilés vagy derékfájdalom.

Nem így szokott megjönni, ennyire még soha nem fájt a cicim. Volt valakinek hasonló?


2009. márc. 19. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem tesztelj nyugodtan drukkolok.
2009. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első teherbeesésnél a mellem fájt a legjobban - mindig hason alszom - és nem is tudtam akkor. Simán + lett a teszt a nemvárt utáni 2. napon. Mondjuk én gyakran jártam pisilni, állandóan álmos voltam és ingerült. :) Szorítok, hogy babás legyél! :)
2009. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az első terhességemnél fájt írtóra a mellem és már ebből tudtam hogy baba lesz. A mostaninál nem fájt annyira, csak amennyire szokott a nem várt előtt. Lehet baba, tesztelj majd és írj!

Drukkolok!!!

2009. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Még nem merek tesztelni, megvárom a jövő hetet. Mondjuk az álmosság az nálam is van, 9 után már nem tudok fennmaradni.

De ez a cicidolog nagyon durva, szegény párom hozzám sem mer érni (mondjuk most nem is nagyon élvezném). :)

2009. márc. 19. 09:42
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy a progeszeteron okozza, ami mensiig (kimaradása esetén tovább)termelődik peteéréstől.

Engem mondjuk ez lelombozott, mikor olvastam, reélem kamu, én is a válaszok közt láttam.

2009. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkolást, mindenképp megírom majd.
2009. márc. 19. 09:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A 3. válaszoló vagyok.

Ha nem szokott fájni vagy nem ennyire akkor ez valószínű baba lesz. Nekem sem szokott annyira nagyon fájni hogy azért ne tudnék ráfeküdni valahogy, vagy hozzáérni, de az első terhességnél, ugyanúgy éreztem ahogy most Te. Úgyhogy mindenképp tesztelj!!!! :)

2009. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Oksi, fogok tesztelni, de nagyon-nagyon meg lennék lepve, ugyanis életem első próbálkozása (a páromnak is), aztán inkább azért akarom megvárni a jövő hét elejét, hogy ne legyen csalódás.

Jó pár napja van még olyan, hogy érzem, hogy felmegy a hőmérsékletem, de hőemelkedésig, majd vissza. Ez is olyan furi. Nem szoktam hőmérőzni magam, csak érzem.

2009. márc. 19. 09:57
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is dettó ezeket érzem napok óta úgy fáj, mint még sosem, de ezek mellett vannak még a megjön érzés, zabálok már most:)) érzékenység stb.. remélem babásak vagyunk:)kiváncsi vagyok a tesztedre;)
2009. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A sport melltartó hordása segíthet talán neked is. Én már két napja csak azt tudok felvenni. Keddre nem várom.
2009. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!