Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki progeszteront kapott...

Aki progeszteront kapott milyen tünetre írta fel az orvos? Vérvétel vagy egyéb vizsgálat is megelőzte?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek orvoshoz. Nemvárt mensim előtt 5 napig barnáztam. A mostani mensim 2 napig sem tartott és már barnázom. 9.ciklusnapon megyek a dokihoz. Nem tudom erre ír e fel nekem progit vagy 21.napi vérvétel kellene. Most a 23.napon kezdtem barnázni. Eddig soha nem volt ilyen.

2021. júl. 17. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, volt vérvétel, mert sokszor véresre simán tolják, pedig normál a progeszteron szint


Egy hormon... Aminek a felesleges adagolása később komoly problémák okozója lehet

2021. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Verzesre
2021. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Mindenképpen szeretnék menni vérvételre hogy kiderüljön csak nyugodtabb lennék ha lenne nálam egy recept nem majd még utána kellene futnom érte mikor már esetleg késő... Utolsó lenne a hormon amit szeretnék szedni de ha nincs más megoldás akkor beszedem. Fog.gátlót sem szedtem soha éppen ezért, hogy ne terheljem a szervezetemet.
2021. júl. 18. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!