Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon vizsgálat, 3 és 21...

Hormon vizsgálat, 3 és 21 napos, viszont nekem 33-34 naposak a ciklusaim. A progeszteron szintem 0,74 volt a 21 napin. A 3. napi vérvételen nem találtam, hogy mérték volna. Lehet baba 4 napja késik?többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát és azon gondolkodom, hogy, ha 33-34 naposak a ciklusaim a progeszteron szint nekem ovu napja előtt vagy talán akkor volt, így persze, hogy alacsony. Mit gondoltok? 4 napja késik most, 2 napja negatví lett a teszt, reménykedem.TSH:1,06 PROLAKTIN 381 TESZTR.1,27 SHBG 95,2 FSH 7,3 LH 18,5 ÖSZTRADIOL 243 ÉS CORTISOL 354, egyébként a cortisol mi ti tudjtok? nagyon köszönöm

#késés #progszeteron
2021. ápr. 14. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

33-34 napos ciklusnál felesleges volt a 21. napon nézni a progeszteront, 26-27. nap körül kellett volna, így aztán nem tudunk meg semmit az eredményből.

Ha már 4 napja késik, akár lehetsz terhes, tesztelj újra.

2021. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Én is ezt gondolom, de a nőgyógyász küldött, így mentem. Csak megijedtem, mikor az eredményt olvastam. Aztán néztem utána, hogy akkor még nem is lehetett magas a progeszteron szintem. Holnap reggel csinálok új tesztet, csak sok csalódásom volt már.
2021. ápr. 14. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg korai volt a vérvétel. Én ovuteszttel és hőmérőzéssel követtem az ovumat, így láttam, hogy a luteális fázisom 13-15 nap körül mozgott, általában 14 nap volt.
2021. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!