Létezik ilyen????

Figyelt kérdés

Július 5.én volt menzeszem.

Előtte is és a nemvárt napján is együtt voltunk.

Tegnap óta nem vagyok jól,herpeszem is lett ami eddig soha nem volt és olyan rossz “állapotban “vagyok.

Volt itthon egy Facelle teszt és most reggel megcsináltam megérzés alapján és pozitív lett😳


Létezik hogy terhes vagyok?

Vagy az Ovuláció miatt érzékeny a Hcg teszt?


A naptár szerint ma van az Ovulációm.


[link]



2021. júl. 18. 07:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
2021. júl. 18. 07:58
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Mindenesetre ez a teszt pozitívnak tűnik. Csinálj egy másikat is ha az is ilyen lesz akkor szerintem terhesség.
2021. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Veszek délután és megcsinálom,meg persze hívom a dokim is mert most értelmetlenül állok az egész előtt.

Ha megjött rendesen 5.napig tartott akkor hogy a francba lett pozitív a teszt? Hányinger van,cici nem fáj hasam nyilal,olyan megjön érzésem van.

2021. júl. 18. 08:23
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

HCG-t csak terhességkor termel a szervezet.Ha neked volt HCG hormon a szervezetedben akkor nincs itt semmi félre értés,pozitív a teszt,mert terhes vagy.


De csinálj még egyet.

2021. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól emlékszem, h a facelle teszt 25ös érzékenységű?

Mert akkor nem mensi volt az 5-i verzésed.

2021. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Orvoshoz kell menni, méhen kívülinél gyakori az ilyen sajnos.
2021. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mindenképpen orvoshoz megyek mert most rettegek hogy mi a fene ez. Tudom hogy menzesz volt és pontosan jött meg.
2021. júl. 18. 09:03
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Az elmúlt 1 hétben, max 10 napban volt egy full ugyanilyen kérdés, méhen kívüli lett sajnos. Keresd vissza ha gondolod
2021. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Facelle 10 érzékenységű.

Nekem volt 2 ilyen tesztem(facelle,predi)és közben az lh full erős volt. Tudtommal reagálhat a hcg extra érzékeny az lhra.

2021. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Most beszéltem a nőgyógyászommal,holnap reggel megyek vizsgálatra. A hcg teszt nem érzékeny az Ovulációra. Na most erre nagyon kiváncsi leszek.

Délután csinálok mèg egy tesztet vettem a DM-Ben 25-ős erősségű tesztet,(direkt ilyet),kiváncsi leszek.

2021. júl. 18. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!