Létezik ilyen????

Figyelt kérdés

Július 5.én volt menzeszem.

Előtte is és a nemvárt napján is együtt voltunk.

Tegnap óta nem vagyok jól,herpeszem is lett ami eddig soha nem volt és olyan rossz “állapotban “vagyok.

Volt itthon egy Facelle teszt és most reggel megcsináltam megérzés alapján és pozitív lett😳


Létezik hogy terhes vagyok?

Vagy az Ovuláció miatt érzékeny a Hcg teszt?


A naptár szerint ma van az Ovulációm.


[link]



2021. júl. 18. 07:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Pedig nekem egyertelmuen reagalt ez a teszt az ovura.
2021. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

25ös teszt halvány pozitív lett.


Lehet tényleg az ovut érzékeli.

2021. júl. 18. 14:08
 13/23 anonim ***** válasza:
Teszteltel ma reggel?
2021. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ird majd meg mi volt ma a dokinál?
2021. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést 💐Teszteltem és pozitív lett.


Mindenképpen írok az orvos után.

2021. júl. 19. 08:25
 16/23 anonim ***** válasza:
Én néztem direkt ovunál hcg tesztet, de nem reagáltrá.
2021. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Jaj már....

1. ez a teszt nem pozitív

2. a HCG és LH hormonok szerkezetileg nagyon hasonlóak, így mindkét teszt reagálHAT a másikra is

3. a Facelle az egyik legérzékenyebb teszt itthon jelenleg

2021. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
Felteszed a mai tesztet? 😊
2021. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 17-es!


1. Ez a teszt pozitív, nekem ennél halványabb volt és köszönöm, jól vagyunk a 12. hétben.

2. A kérdező írta, hogy a délután végzett 25-ös erősségű is halvány pozitív lett, ami tekintve, hogy terhességi tesztet MINDIG a reggeli első vizeletből lehet pontosat csinálni, mert napközben ürül a HCG, így elég erősen azt mutatja, hogy ez bizony pozitív.


Azt nem tudom, hogy lehet-e az ovu-ra is pozitív, sosem figyeltem a ciklusom, azt sem tudom mikor van az ovulációm :D , de ha valaki elolvassa a terhességi teszt leírását, ott is írja, hogy ha a leghalványabban is látszik a második csík az pozitív (nekem pl. csak fényre fordítva látszott, aztán a digitális mégis kimutatta teljes bizonyossággal). Ezt egyáltalán nem azért mondom, hogy bárkit kioktassak, csak ez vagy a negyvenedik kérdés, ahol azt látom, hogy a pozitív tesztre írják a kommentelők, hogy negatív, mert túl halvány. Teljesen mindegy mennyire látszik a csík, ha látszik az pozitív, ami ezek szerint akár lehet más hormonok miatt is, illetve később sajnos kialakulhat kémiai terhesség vagy ha nem erősödik a csík lehet méhen kívüli is, de a teszt attól még pozitív.


Kedves kérdező!


Írd majd meg mi a helyzet, én nagyon kíváncsi lettem, remélem minden rendben lesz veled!

2021. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%
Én is hasonló helyzetben vagyok. Végül lehet tudni mit mondott az orvos? :)
2021. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!