Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovulációs teszt,...

Pozitív ovulációs teszt, mikor kell együtt lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfő este 2 csíkos pozitív ovulációs teszt, kedd reggel extre erős pozitív ovulációs teszt (régóta csinálom, sikerült már egy baba de sajnos ő elment). Vasárnap és hétfő este tudtunk együtt lenni. Ma kedden reggel pozi teszt, napközben fájdalom alhasban, derékfájás, mellbimbó fájdalom. Ezek mindig vannak minden hónapban.

Mekkora az esélye a 2 együttlétnek hogy lesz baba?

Ma (kedden) nem tudunk együtt lenni sajnos, csak holnap. De ma este azaz kedden, már negatív az ovuteszt.

Holnapi nap még jó lehet?



2021. júl. 20. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előtte van nagyobb esély nekem 4 nappal előtti ből lett terhesség, csak baba nem.
2021. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia. én pozitív lh teszt előtti napon, és utána lévő napon voltam a párommal. nekünk nem lett baba, 6 nappal a nemvárt előtt barnázni kezdtem. 4 és 5 nappal ovu előtt is voltunk együtt.
2021. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bízok nagyon most benne, progit szedek :)

Csak sajnálom hogy ma nem tudtunk együtt lenni :/

2021. júl. 20. 22:40
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok :) szurkolok, remélem nektek sikeres lesz a hónap :)

én pénteken megyek dokihoz, remélem ír nekem progit mert ez volt az első barnázásom ennyivel a nemvárt előtt. úgy gondolom valamiért nem tudott beágyazódni a babó, mert totál azt hittem sikerült most :( 23. ciklusnapon görcsölni kezdtem és utána jött a barnázás

2021. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pozi ovulacios tesztet kovetően 36 órán bellül megreped. Nekem ma 3kor erős szúrás volt, du 7kor pozitiv teszt. Reggel már erősödött amugy uh tudtam h ma lesz ovu. Vkinek pozitiv napon van vkinek 1 nappal később de szerintem jokor voltatok együtt
2021. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nyilván nem tudhatom, de a spermiumok 72 óráig életképesek, úgyhogy van rá esélyetek.

Kívánom hogy sikerüljön, borzasztó lehet minden hónapban ezt figyelgetni és rágódni rajta.

2021. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os igen :/ rettenet rossz.. szenvedős

Bárcsak ne így lenne. Megszenvedtem érte már eleget úgy érzem. Nyilván van aki sokkal sokkal többet, de soha nem gondoltam, hogy ez ennyire nehéz, pedig nagyon szeretnénk kisbabát :)

2021. júl. 21. 05:34
 8/12 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm szépen! Nektek is kitartást és sok sikert.

Én hónapok óta barnáztam már missed ab óta.. végre a 3. Doki adott progit:) én boldog voltam nagyon.

2021. júl. 21. 05:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kerdezo? Sikerult azota?🥹
2023. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a kérdésed:)

Igen, sikerült átjárhatósági vizsgálat után rögtön.. viszont beteg volt a baba, sajnos elengedtük őt! Ez volt 1 éve.. azóta sajnos nem sikerül. Most van a 4. Inszem, de nem tudok már bízni benne :( nagyon rossz :(

2023. jan. 20. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!