Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szerintetek pozitív LH /...

Ez szerintetek pozitív LH / ovu teszt? Előtte ittam és ettem is sajnos, a naptár szerint két napja kellett volna ovunak lennie, de ez tegnapi teszt. Lehet hogy a sok innivaló miatt nem elég erős? Mindenesetre együtt voltunk.

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 07:38
 1/4 A kérdező kommentje:
2021. jún. 21. 07:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Így, hogy sokat ittál előtte, nem lehet megmondani, de ez így egy full negatív LH teszt.

Próbáld meg esetleg ma délután is, úgy, hogy 2-3 óráig nem iszol (és pisilsz), hátha, de így, hogy nem követted végig nehéz lesz megmondani a negatívnál, hogy még nem, vagy már nem.

2021. jún. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Negatív. De most komolyan, nem tökmindegy, ha amúgy is együtt voltatok? Kérdezem ezt úgy, hogy én is fél évig használtam tesztet, és én is minden hünapban rágörcsöltem.
2021. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AlexandraL22 ***** válasza:

[link]


Szia kedves Kérdező! Csatoltam az én februári tesztjeimet ahol láthatod hogy növekedett illetve csökkent az LH szint és milyen egy pozitiv LH teszt :) sok sikert kivánok 👍🏼

2021. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!