Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik utan spontan terhesseg?

Lombik utan spontan terhesseg?

Figyelt kérdés

Elofordult mar valakivel h az elso babaja lombikbol szuletett majd par evre ra a masodik gyerkot termeszetesen uton fogant?


Ketteske projektben vagy es bizom azert egy kicsit hatha sikerul… :)


2021. júl. 21. 07:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi a sok elirasert, reggel van😅
2021. júl. 21. 07:34
 2/11 anonim válasza:
100%

Az unokatesómnak.

Először nem jött össze nekik a baba, aztán lombikkal született az első gyerek. Utána még született 2 gyerek spontán terhességgel. :D

2021. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, igen.
2021. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
21%

Az 1-es vagyok. Azt még hozzátenném, hogy szerintem nagyon sok múlik azon, mennyire görcsöl rá az ember.

Az unokatesómék például nagyon rágörcsöltek arra, hogy miért nem jön a baba, mikor már hónapok óta próbálkoztak. Aztán miután meglett az első gyerek, teljesen elengedték a dolgot, örültek, hogy lett egy gyerekük, és utána még 2-szer teherbe esett, mert nem parázott rá. Ezeket ő mondta nekem. Érdemes átgondolni, hogy mennyire stresszeltek rá.

2021. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kérdés miért kellett a lombik.
2021. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
pld. Ördög Nóra
2021. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Unokanővéreméknél. Lombik után 2 spontán.
2021. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Egy ismerősnél, 6 év próbálkozás, sokadik lombik sikerült. Utána spontán sikerült a második, mindenki meglepődött, nem volt tervezett baba, de nagyon örültek. Nincs 2 év a két gyermek között :)
2021. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk. Kislányom 7 év próbálkozás után, a 6. lombikból született (volt 3 sikertelen inszem. is, és 1 évvel előtte egy ikervetélés a 20. héten -szintén lombikból fogantak).


1 éves volt, amikor újra belevágtunk, de újabb 6 sikertelen beültetés után már feladtuk.

Végül egyetlen utolsó stimulációban állapodtunk meg a férjemmel, másik intézetben, mindent a nulláról kezdve. Ez lett volna összességében a 13. beültetés, 6 stimulációból.

El is kezdtük a hosszú protokollt, de a Gonapeptyl mellett nem akart megjönni a menses-em, hogy kezdhessük a stimulációt. Akkor csináltam tesztet, ami pozitív lett, az elzáródott petevezetékeim ellenére is, 10 év védekezés nélkül, most először spontán...

A doki csak szét tárta a kezét, és annyit mondott, hogy az élet utat tör magának... Most 22 hetes vagyok.

2021. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Barátnőmék első babája 4 év sikertelen próbálkozás után lombikkal fogant. Most a kislány 2,5 éves, és egy hónap múlva érkezik a kisocsi, aki teljesen spontán fogant.


Vagy nekem nagyon tetszik a youtubon Tesz-vesz mami története (Szuloszoba, Kandász Andival), nekik több sikertelen inszem és 6 sikertelen lombik után fogant meg a kisfiúk spontán.

2021. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!