Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki fogamzásgátló mellett...

Aki fogamzásgátló mellett esett teherbe annak ugyanúgy megjött a megvonásos vérzése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit hipohonder vagyok és eléggé rá vagyok feszülve a témára. 3 hónapja kezdtem el szedni a lyndinette 20 fogamzásgátló tablettáját. Első havi után ugyan megjött a vérzés, de tisztaságira sem folyt rá csak akkor érzékeltem ha megtöröltem magam. Ugyanebben az időben kaptam egy elég komoly hüvelyfertőzést amivel természetesen orvosnál jártam és kaptam rá gyógyszert. A második megvonásos vérzés napra pontosan jött elég “sok” vérrel az előzőhöz képest viszont nagyon maximum 2 napig tartott. A mostaninál ugyanez a helyzet kedden megjött csütörtökre el is múlt. Ez normális? Teljesen bebeszélem már magamnak, hogy terhes vagyok. Mindig 21:00-kor veszem be a tablettát 1x fordult elő h otthon hagytam mikor valahová elmentem de 12órán belül pótoltam.


Ti hogyan vettétek észre hogy terhesek vagytok? Mi volt a tapasztalat?



Ui: mai nap folyamán veszek egy tesztet veszteni valóm nincs vele.😆



2021. júl. 22. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy kevesebb a vérzés. Nekem is 6 napról 3ra lecsökkent mikor gyógyszert szedtem és a mennyisége is kevesebb.
2021. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem is normális :) nekem olyan szokott lenni hogy az első két napba kicsit kevesebb az utolsó kèt napba meg kicsit több

Én is mindig megijedtem csináltam egy pár tesztet és mind negatív

De megnyugtatott az orvosom is azzal ha mindig pontosan szedem be és nem jön ki belőlem valahogy 3-4 órán belül akkor konkrétan semmi esélye a teherbe esésnek

2021. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!