Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteeresnel fajt a mellbimb...

Ha peteeresnel fajt a mellbimbom, de ra meg 5 nap utan is, akkor lehet esélyem arra, hogy ha most probalkozunk pozi tesztem lesz? Vagy ez fajdalom mar csak utohatas es mar nincs ott a petesejt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mellbimbófájásnak semmi köze ahhoz, hogy hol van a petesejt. Eleve kb 12-24 órán át életképes, miután kilökődött.
2021. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Mellbimbó fájdalomnak semmi köze a sikeres teherbeeséshez.
2021. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem világ életemben csak akkor fájtak a mellbimbóim, amikor terhes lettem, mindkét esetben. De nem peteéréskor, hanem a kimaradt menzesz idején. Mindenképpen csak akkor tesztelj, ha nem jön meg, erre nem lehet adni 100%-ban.
2021. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
2 gyerekem van, de kizárólag akkor fájt, amikor a babák azzal szórakoztak, hogy összeszorították az ínyükkel szórakozásból, mert látták, hogy milyen képet vágok hozzá
2021. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!