Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori, hogy nem sikerül...

Gyakori, hogy nem sikerül beágyazódni a petesejtnek és"kilölődik"? A beágyazódás napján erős darabos vérzésem volt. Befolyásolja ez a következő hónapi próbálkozást?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy mennyire gyakori azt nem tudom de én ebben szenvedtem!:)már most végre 5 hetes vagyok 3 év után:)
2012. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, viszonylag gyakran előfordul, de azt észre sem veszed. Honnan tudod, hogy az a beágyazódás napja volt? Max sejtheted.
2012. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán veheted ezt észre, klinikai adatokban is csak becslések vannak, hogy mennyi az olyan megtermékenyülés, amiből nem lesz beágyazódás. Ez viszont nem effektíve terhesség, tehát nem kell és talán nem is szabad ezen törni a fejed.
2012. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy egy héttel ovu után jött meg,nem a szokásos állagú és még kb.8-10 nap lenne a normális menzeszig.
2012. ápr. 26. 18:18
 5/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A beágyazódás nem egy nap alatt történik, ez egy több napos folyamat. Hogy a vérzésed mitől lehetett, azt nem tudom. De amikor nem tud egy embrió megtapadni, akkor simán, észrevétlenül távozik. Olyan viszont van, hogy beágyazódás közben sérül egy hajszálér, és az vérezhet, ezt hívják beágyazódásos vérzésnek. De hogy ez milyen jellegű, erősségű, meddig tart, azt nem tudom, nekem sosem volt.

2012. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok biztos benne, hogy ez a darabos vérzés amiatt van, mert nem sikerült beágyazódni. Ilyenkor észrevétlenül felszívódik, mintha nem is történt volna megtermékenyülés. Darabos, erős vérzést akkor okoz, mikor már beágazódott, de elhalt, vagy nem jó a megtapadás. De egy héttel ovu után erről még nem lehet szó... Inkább ciszta, vagy hormonzavar, vagy mondjuk jóval korábban volt a megtermékenyülés.
2012. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom hogy régi a kérdés, de nálad mi volt a probléma? Nálam is ugyanez a helyzet, ideges vagyok , mert 1 héttel peteérés után jött meg, 1 héttel hamarabb mint kellett volna, és azóta is tart már 5. napja.Lehet hogy nem maradt meg a baba?? :(
2017. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!