Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet, vagy...

Beágyazódás lehet, vagy normális dolog hogy csak 3 napig tartott a menstruáció? Nekem mindig 1 hétig szokott tartani, a barátommal nem védekeztünk.

Figyelt kérdés
Nekem előbb jött meg 4 nappal, fájt a hasam is, és csak 3 napig tartott, most nincs semmi. Olvastam hogy a beágyazódás 3 napig is eltarthat. Ez akkor beágyazódás lenne vagy normális ez hogy így jött meg és ilyen gyorsan elmúlt? Nekem mindig kb.1 hétig szokott tartani. A barátommal nem védekeztünk és szerintem középidőbe csináltuk, ezek előtt volt egyszer reggel hányingerem is és furán éreztem magam.
2010. aug. 28. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, beágyazódásnál nagyon pici a vérzés mennyisége..szinte alig valami..de elképzelhető az is, hogy amiatt véreztél csak..de nekem is volt ilyen..nem volt baba pedig reménykedtem..tesztek negák lettek és a doki azt mondta, hogy lehetett anovulációs ciklusom abban a hónapban..tehát a tüszőből nem szabadult ki a petesejt és azért volt kevesebb a vérzés..hát nem tudom..azóta viszont állandóan három napig tart és ebből egy nap normál a másik kettő nap csak alig valami..csináltatott hormonvérképet..teljesen normális minden..tehát ez van..de azért a helyedben mindenképpen csinálnék egy terhes tesztet, ha baba van akkor azt mutatnia kell már!!
2010. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!