Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esélye a terhességnek...

Lehet esélye a terhességnek ha a gyűrű részénél kifolyt le a here felé?

Figyelt kérdés
Barátom elment és próbálta is visszatartani de nem tudta aztán visszatette hogy nekem jó legyen de pár mp után kivette és látta hogy a gyűrű résznél kifolyt. Talán a töve és lent a here olyan lett. Lehet így esélye? Nagyon félek. Ti mit gondoltok. Tegnap történt. Ha az számít késik már 40 nap de sosem volt pontos a ciklusom.

2021. júl. 28. 08:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szóval ott folyamatban vannak a kivizsgálások
2021. júl. 28. 12:50
 12/16 anonim ***** válasza:
Ilyen ingadozó pajzsmirigy érték mellett meg aztán a negyven + napos ciklus mellett főleg nem sok esélye van.
2021. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Írd ki még párszor… az esély megvan, hogy terhes vagy, de minimális. Egyébként én tuti orvost váltanék, nem normális ez a ciklus…
2021. júl. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Vettem be esemény utánit végül.
2021. júl. 30. 01:15
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye annak,hogy a huvelyedbe kerülhetett volna a spermabol!Szerintem úgysem tudja teljesen tövig betolni a péniszét!
2023. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megszületett azóta?
márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!