Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek a jóslásban? Nekem ma...

Hisztek a jóslásban? Nekem ma jósoltak gyűrűvel 3.4. és 5. terhességet. Abból egy kislány és két fiú lenne. Már van 2 kislányom és ezt is jelezte a gyűrű.

Figyelt kérdés
A vénánál kell nézni,hogy köröket ír le a gyűrű,vagy ki inog.Arany gyűrű cérnára fűzve,de semmi más arany,vagy ékszer nem lehet rajtatok.Ismeri valaki,és hisztek benne?Lehet butaság,de tényleg komolyan érdekel.
2009. júl. 25. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy időben komolyan foglalkoztattak az efféle dolgok (inga, piramis, és hasonlók). Az eredeti módszer nem gyűrű, hanem az inga, és ez tartott mindaddig, amig rá nem jöttem, hogy befolyásolható az inga mozgása. Tehát kapásból most én is jósolhatnék neked valamit, aztán vagy bejön, vagy nem.

Személy szerint tehát nem hiszek benne, de szórakoztató.

2009. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!Kipróbáltam én is,és nem mozgattam.Egy ismerősömnek kijöttek a meglévő gyerekei és nemre pontosan,ahogyan és ahányan születtek.Pedig nem mozgattam.Nagyon érdekes:)
2009. júl. 25. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
És melyik a kör, melyik az ingás?
2009. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köröket ír le a gyűrű,ugyanaz,mint az ingás szerintem.Ha hosszan,vízszintesen mozog,akkor fiú,ha köröket ír le,akkor lány lesz.
2009. júl. 25. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!