Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális ovulációs...

Clearblue digitális ovulációs teszttel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
8.hónapja próbálkozunk a babával, de eddig sikertelenül. Ebben a ciklusban kezdtem el használni a Clearblue digitális ovulációs tesztet, ez volt a 4.tesztelős napom, de még mindig negatív. Kezdek félni, hogy baj van és nincs is ovulációm. Vannak tapasztalatok ezzel a teszttel kapcsolatban?
2021. júl. 28. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia. Elvileg jó fajta teszt. Hány naposak a ciklusaid és hányadik napokon tesztelték?
2021. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt írja a papír, hogy az utolsó 6 hónap legrövidebb ciklusát kell alapul venni, ami májusban volt 26napos, így a 9.napon kezdtem el. Ma vagyok a 12.ciklus napon. Legutóbb 28 előtte pedig 29 napos volt a ciklusom.
2021. júl. 28. 17:09
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem 28 napos a ciklusom általában. Múlt hónapban teszteltem és a 13.ciklusnapon volt pozitív a teszt. Akkor 27napra jött meg. Most vagyok a 14.ciklusnapon és ma lett talán pozitív. Ma este vagy hnap reggel még csinálok 1-et hogy erősebb lesz-e. Szóval sztem még nem vagy elkésve
2021. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ja annyi hogy én tesztcsíkot használok most. Illetve előző ciklusban napi 1et használtam de azóta láttam hogy sokan napi kettőt is csinálnak. Lh csúcs elég rövid ideig van és ha 24orankent van egy sztem könnyű lemaradni. De ez az én tapasztalatom😊
2021. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazabol én azért döntöttem a digitális mellett, mert az tuti pozitív vagy negatív, sokat olvastam itt hogy nem tudták sima tesztnél eldönteni. Hát még van 5 db tesztem, majd akkor meglátjuk a továbbiakban.
2021. júl. 28. 18:45
 6/23 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a múlt havi tesztem. Nekem így kijött :)


Ebben a hónapban is hasonló ugye ma lett pozi. Érzem is a szurkalast ma egész nap, volt hogy a derekam a is kisugárzott. Nem tudom te szoktál e valami tünetet észlelni ilyenkor.

2021. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ugyan nem digitalissal neztem de nekem se volt minden honapba..😏
2021. júl. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A nyák szokott lenni egy napig, meg néha has szúrka. Ma délelőtt tapasztaltam egy minimális nyákot, majd meglatjuk akkor mit mutat nem sokára, vagy a napokban a teszt
2021. júl. 29. 14:18
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez a 13.ciklusnapom
2021. júl. 29. 14:19
 10/23 anonim ***** válasza:
13. Napon meg nem vagy elkesve ovuval :)
2021. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!