Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel teszteltem a clearbluev...

Reggel teszteltem a clearblueval, 3+-os eredmény jött ki. Kinek mi a tapasztalata, mikor forduljak nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Hány hetes terhes lehetek valójában?

Volt már egy vetelesem, nem szeretnék túl korán rohanni az orvoshoz..

Szedek femibion 0-t,szedjek még pluszban folsavat? És progeszteront? Vagy ezt majd a nőgyógyász mehmondja?



#Clear blue digitális terhességi teszt
2020. szept. 17. 11:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az utolsó menses ismerete nélkül nem lehet megtippelni sem...
2020. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Augusztus 12-16ig volt legutoljára
2020. szept. 17. 12:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor két hét múlva menj orvoshoz, addigra már szívhang is lehet :-)


Szedj vitamint. Progeszteront orvos nélkül nem tudsz, és egy vetélés nem is ok rá, bármennyire is terhesség megtartó csodaszernek tartják itt.

2020. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Semmit nem szeretnék feleslegesen szedni és dolgozni is szeretnék még ameddig lehet, kinek mi a tapasztalata, az első sikertelen terhesség után, mi a gyakorlat ebben a témában? ?

2020. szept. 17. 12:15
 5/21 anonim ***** válasza:
Progeszteront orvosi utasítás nélkül ne szedj. A folsav nem árthat.
2020. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Milyen vitamint javasoltok még?

Alapból szedek 3000d vitamint, femibion 0-t,c vitamint és reggelente 1 multis pezsgő tablettát...

2020. szept. 17. 12:23
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Már ez is sok, nem kell plusz vitamin. D vitamin és folsav legyen, az a lényeg.
2020. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Folsav a legfontosabb az első hetekben, azt már terhesség előtt kellene szedni. D vitamint mindenképp, mást nem kell, ha görcsölgetsz akkor magnézium. Progit nem szedhetsz, helyette lehet E vitamint szedni az kicsit még vastagít a méhnyálkahártyán. Első vizsgálat után meg a doki fog javasolni vitamint, de ez is rád van bízva.
2020. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Folsav van a femibion 0-ban,azért is szedtem. :)

Köszönöm az írásokat!

2020. szept. 17. 13:20
 10/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Nekem is volt egy vetélésem ez miatt a következőnél veszélyeztetett terhesnek nyilvánított az orvos és nem is engedett dolgozni. A vitaminokat már sokan le írták folsav és D-vitamin illetve még a magnéziumot tudom ajánlani :) Boldog babavárást :)
2020. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!