Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem sikerülhet?

Miert nem sikerülhet?

Figyelt kérdés
9 honapja próbálkozunk. Legelső alkalommal terhes maradtam de az 5. heten el is ment. Azóta semmi... voltam kivizsgalasokon is de mindent rendben talaltak. Cisztasodasra hajlamos vagyok de azt mondta a doki h ettől függetlenül lehet gyerekem. A feejem jövő hónapban megy kivizsgálásra. Felek hogy valami nagy baj van. Az jó jel hogy egy alkalommal legalább megfogant?
2021. júl. 29. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek biztosan jó jel, mert ha megfogant, akkor életképes a sperma, be is ágyazódott, neked is van jó petesejted. A gond a megtartással van, de azt rengeteg minden okozhatja, helyedben még próbálkoznék pár hónapig,majd ha nem jönne össze ,akkor másik orvossal újbóli kivizsgálást csinálnék.

Erre való vitaminokat próbálj meg szedni ,ami felkészíti a testedet a fogadásra és megtartásra. És talán a legfontosabb; ne stresszelj rá!

2021. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben! Most kezdtem inni Inofolicot es szedek Femibion 0 vitamint.
2021. júl. 29. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is az 5.héten vetéltem el.

Hiába sikerült a beágyazódás,mint később kiderült inzulinretisztencia miatt a petesejt minőségével gond volt,a beágyazódás megtörtént de nem volt életképes.

Ez csak egy példa de lehet ez is akár.

2021. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!