Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Expect LH teszt velemeny?

Expect LH teszt velemeny?

Figyelt kérdés

Masodik vizeletbol keszult teszt. Tudom meg nem pozitiv de szerintetek a kep alapjan holnapra lehet mar az?


[link]


2021. júl. 30. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz megmondani. Akár már ma este is lehet ebből pozitív. Nekem volt olyan, hogy kora délután még negatív volt, aztán este meg pozitív. Ha este nem csinálok egyet, akkor lecsúszok az lh csúcsról. Nem mindig egyszerű elkapni az lh csúcsot. Én a helyedben este is megcsinálnék egy tesztet.
2021. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csinalok igen mindenkepp. :)
2021. júl. 30. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani. Nekem soha nem volt pozitív LH tesztem. Elég frusztráló volt, úgyhogy hamar abba is hagytam a használatát :D
2021. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat kivancsi leszek en is mi lesz ebbol meg ma. Delutan ismetelek.
2021. júl. 30. 09:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Most neztem ra megint.


[link]

2021. júl. 30. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Pozitiv a teszted
2021. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen igy nagyon annak tunik de kb 20 perc mulva neztem ra ujra… nem tudom ugy annak szamit e.
2021. júl. 30. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!