Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet előváladék a...

Mitől lehet előváladék a mellemben?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz a menzesz napja,hónalj felől oldalt nagyon fájnak a mellem,és talán egy picit nehéznek is érzem őket. Ha a mellemhez érek jön belőle egy kis fehér “tej” ( bocsi undi),másképp nem tudom leírni.

9én megyek nőgyógyászhoz vizsgálatra akkor neki is megmutatom,csak addig idegesít hogy mi fene ez.


2021. júl. 30. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormonàlis,mutasd meg orvosnak,de nekem kb.23 éves korom óta volt tejcsorgás,nyomásra. Voltam dokinál,mell uh-n is,minden rendben volt. Ennek 10 éve már,jelenleg 11 hónapos fiam van,akit szoptatok még.
2021. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hormonbaj 🤷‍♀️
2021. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

mikor terhes lettem más a 3ik hónaptól volt előtejem

mire 7 hónapos lett annyi lett h kompletten elég lett volna egy újszülöttnek egész napra

szülés utána napon durrant be onnantól tejcsárda ha az egyikből evett a másikból spriccelt a tej minden érintés nélkül


vegyél melltartóbetétet ami felszívja a folydogáltság

2021. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De 3!

Az a lényeg, hogy nem is terhes 🤦‍♀️

2021. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

azt írja lesz... "Hétfőn lesz a menzesz napja"

és mi van ha nem lesz menzesze ?

mert teszem azt terhes?

2021. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még nem szültem soha,a baba tervben van de ilyen még nem volt hogy a mellem le akarjon szakadni és előtejem legyen.

Biztosan valami hormon baj lehet mert szerintem ez nem normális dolog.

2021. júl. 30. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5!

Tehát még csak kb most ágyazódhatott akkor be. Beágyazódással meg nem indul meg az előtej 🤦‍♀️

Sőt, az se biztos, hogy egyáltalán terhes lesz...

2021. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
26napos a ciklusom és óramű pontos. Egy napot nem késett az elmúlt 1évben. Van itthon egy tesztem a dm_ben vettem de esélyem nem volt használni eddig.
2021. júl. 30. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!