Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec.1-2-án volt tüszőrepedésem...

Dec.1-2-án volt tüszőrepedésem, és most pedig 2 napja barnás-rózsaszines- nyálkás vérzésem van, rendszerint csak pisiléskor inkább. Elég kevés, csak tisztasági betét kell. Lehetek ettől még terhes, vagy pedig ez már a menstruáció?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon fáj a hasam, szurkál már napok óta.
2008. dec. 9. 17:30
 2/8 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy terhes vagy , bár mondjuk lehet csak ez a mensi.... tesztelj!!!! sok sikert.
2008. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de még nem korai lenne a teszt, nem? Az érdekelne hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben, hogy azt hitte hogy mensi, aztán mégis terhes volt...
2008. dec. 9. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor kb 7 nap telt el a pé óta. Akkor most ágyazódik be. Ilyenkor is előfordulhat pár csepp vér. Ha nem jön meg akkor tesztelj!
2008. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát olyan vér, hogy naponta kb. 2-3 alkalommal egy két csepp vér, amit utána barnás folyássá alakul. De nem sok, egy tisztasági betét elég. Lehet beágyazódási vérzés?? Fel van puffadva a hasam, és nagyon szur mindenhol.
2008. dec. 9. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet beágy. is, de én sajnos ellenkező példával tudok szolgálni.

Múlt hónapban nekem is PÉ után egy héttel véres nyákos folyásom volt, mindig csak pisilésnél vettem észre. A bugyin már barnaként mutatkozott.

Szurkált is a hasam, minden megvolt, aztán szépen pontosan meg is jött. :((

Ez persze nem zárja ki, hogy te sikerrel jársz! Drukk!

2008. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor még nem terveztük a babát, rendszeresen normálisan 28 napos ciklusaim voltak. Az utóbbi két hónapban 1 hét pecsételő vérzés, ahogy te is irtad, ami inkább pisilés után jelentkezik, majd 1 hét menstruáció. Tehát kb. 2 hétig tart, de nem jelentős a mennyisége. Ez nem baj? Ettől még lehetek terhes majd valamikor?
2008. dec. 10. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Épp tegnapelőtt voltam a dokimnál, mondtam neki, hogy nálam is ez van, és most is a gyenge vérzés meg már újabban 7 napig tart, vagy 8-ig...

Azt mondta, hogy ez ugyanúgy nem jó, mint a rövid vérzés. Hormonális oka van minden ilyen vérzésnek, vérezgetésnek, és engem el is küldött vérvételre.

Szerintem, te is fordulj dokihoz! Sosem árt megnézni, hogy hányadán állnak a hormonok!

3. válaszoló

2008. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!