Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol találok statisztikát...

Hol találok statisztikát arra,hogy egeszséges párok esetében hány hónap kell a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Statisztikát nem találtam èn sem sehol,de szinte mindenhol az 1 èvet írják, utána érdemes már orvoshoz fordulni ès lehet beszélni meddősègről.
2021. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt én is megtaláltam,hogy az egészséges párok több mint 80%ának sikerül 1 éven belül de havi statisztika érdekelt volna.
2021. júl. 31. 19:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt
2021. júl. 31. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehol nem fogsz találni statisztikát, mivel ez annyira sok tényezőtől függ, hohy nem lehet általánosítani, a statisztika lényege pedig pont ez lenne. Az általános nézet, hogy egészséges pár esetében 1 év alatt össze szokott jönni a baba, ha megfelelő körülmények is adottak hozzá. De onnantól fogva, hogy pl. már egy síkosító is befolyásolja a spermiumok mozgását a pH változás miatt, egyszerűen lehetetlen megmondani, hogy mennyi idő kell.
2021. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy egészséges, aktív nemi életet élő párnál 20% esélye van a sikeres fogantatásnak havonta. Így jön ki, hogy átlag 7-8 hónapig tart egy próbálkozós időszak.
2021. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 33%-ot olvastam valahol..ez akkor ha a termékeny napokon van együtt a pár akkor 33%.
2021. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!