Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan érdemes hozzáfogni egy...

Hogyan érdemes hozzáfogni egy babához?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nem tudom mi a helyzet most velem. Mondom ezt azért, mert ugyan még 4 napom van vissza a nem vártig, máris olyanokat érzek (nem beképzelem magamnak), hogy a bal mellbimbóm érintésre fáj, de másik nem. A hőm jelen állásban 37,8, fel vagyok kicsit puffadva és mintha éhes lennék. (pizzát meg csokit ettem egyszerre tegnap este pl)
2010. aug. 28. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy jól értem a kérdésedet, de én ezt válaszolnám neked: kíméld magad, gyógyszert ne szedj, ne igyál alkoholt, igyál sok folyadékot, egyél sok gyümit, nyugodtan kezdj el valamilyen terhesvitamint, pl. femibion vagy elevit stb. én 4 nappal nemvárt előtt már megcsináltam reggeli első pisivel a tesztet (clearblue) és nagyon-nagyon halványan kimutatta, Te is megpróbálhatod szerintem, ha már ilyen tüneteid vannak. ha negatív se ess kétségbe, akkor csináld meg majd újra, ha már késni fog 1-2 napot
2010. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kicsit gügyü kérdés. Ha kismama lennél, akkor már hozzáfogni nem kell :)

Szerintem nem vagy terhes, a 37,8 hő az kicsit sok ..

2010. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a kívánósság csak később jön elő, azért 4 nappal a mensi előtt korainak tartom. Mintha éhes lennél? Én is szoktam az lenni, meg úgy az emberek általában. A 37,8 már majdnem láz. Ilyen magas hőmérsékletet nem okoz terhesség. Igaz, hogy feljebb megy a hő, de csak olyan 37 körülre, nem 37,8-ra. Az már betegség jele, nem terhességé. Nem gúnyolódni akarok Veled, de ez a véleményem arról amit leírtál. Ne akarj még terhességet látni tünetekben, várj 4 napot, és aznap tesztelj reggeli elsőből.
2010. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetek kizárt dolog, hogy ilyen korán megjelennek. Majd 30 hetesen! A max.amit érezhetnél az a megjön érzés, és a cici feszülés.
2010. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem érzetem egyik választ sem gúnyolónak, sőt, inkább tanácsnak. Köszi
2010. aug. 30. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!