Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex kúp vélemény?

Pharmatex kúp vélemény?

Figyelt kérdés

Fel éve használjuk a pharmatex kúpot és egészen eddig nem is volt probléma. Viszont késik a menstruáciom és halovány pozitív lett a tesztem.

Nem tudom most mot csináljak.



2021. aug. 1. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mit használtok mellé? Mert ugye tudod,hogy a pharmatex egy kiegészítő védekezés?
2021. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is fél évig használtuk, nem lettem terhes. Mondjuk azóta másfél éve bem védekezünk és azóta sem...

Szerintem örülj. A Pharmatex mellett bármikor jöhet a baba, ezt remélem tudtátok.

2021. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Leírást betartva és megszakítással együtt alkalmaztuk. Ezek szerint tényleg nem biztonságos,ha állapotos lettem tőle.
2021. aug. 1. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztonságos..


De így azért elég kicsi a valószínűsége..

A megszakítás szerintem el lett hibázva..


Sajnálom

2021. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás kb egyenlő a kúppal....vagy-vagy.

Hogy mit csinálj? Hamarosan el kell menned terhességmegállapításra ahol eldöntöd megtartod e vagy sem. Pároddal beszélj.

2021. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha valós a terhességi teszt és állapotos vagyok akkor természetesen a baba marad mert nincs az a pénz amiért abortuszra mennék, nem vetetem el. Ha így alakult akkor annak “oka”van és nagy szeretettel fogjuk várni.

Orvoshoz mindenképpen menni fogok ez egyértelmű.

Köszönöm a válaszokat.

2021. aug. 1. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex baba. Elég gyakori fogalom. A Pharmatex-et azoknak ajánlják, akik direktben nem akarnak gyereket, de nem baj, ha becsúszik.
2021. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy nyugodt szívvel ajánlja a kúpot 😏

Amilyen ultra termékenyek vagyunk, szerintem kúppal, naptármódszerrel és megszakítással fogunk egyszerre védekezni 😁🤯😳😵

2021. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor a szülészeten voltam gyakorlaton, létezett a Pharmatex-baba megfogalmazás..

Önmagában kb. halottnak a csók, ráadásul rohadt büdös is.

2021. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pharmatex kúpot, még nem használtam viszont a krémje nekem bevált Caya pesszáriumot is használok vele.
2021. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!